کد خبر: 59424 A

هوادران در شبکه‌های اجتماعی معتقدند که شهادت اسپیرز در دادگاه بی‌شباهت با یکی از آزاردهنده‌ترین قسمت‌های سریال "آینه سیاه" با بازی "مایلی سایرس" دارد

ایران آرت: هواداران "آینه سیاه" (Black Mirror) در شبکه‌های اجتماعی از شباهت میان شهادت افشاگرانه "بریتنی اسپیرز" در دادگاه هفته گذشته‌اش با یکی از اپیزودهای آن سریال گفتند.

اسپیرز چهارشنبه هفته گذشته در دادگاهی در لس‌آنجلس حاضر شد تا از فشارهای طاقت‌فرسایی بگوید که پدرش و نمایندگان این مرد برای او ایجاد کرده‌اند. این خواننده فاش کرد که سرپرستی قانونی پدرش به او اجازه به دنیا آوردن فرزند با نامزدش "سام اصغری" را نمی‌دهد. او ادعا کرد که به مدت پنج ماه به اجبار داروی ضد افسردگی مصرف کرده است.

هوادران در شبکه‌های اجتماعی معتقدند که این شهادت اسپیرز در دادگاه بی‌شباهت با یکی از آزاردهنده‌ترین قسمت‌های سریال "آینه سیاه" با بازی "مایلی سایرس" دارد که تحت کنترل یکی از خویشاوندان خود است. سایرس در این سریال به نویسندگی "چارلی بروکر" نقش یک خواننده پاپ به نام "اشلی او" را بازی می‌کند که حتی در مواقعی که تمایل ندارد باید روی صحنه برود و از سوی گروهی مدیریت می‌شود که فعالیت‌های روزانه‌اش را مدیریت می‌کنند. اشلی در بخشی از اپیزود به کما می‌رود و ترانه‌ها از مغزش استخراج می‌شوند.

به گزارش 30نما، "بری نیوسام" فیلمساز آمریکایی می‌پرسد: "آیا آن اپیزود "آینه سیاه" با بازی "مایلی سایرس" از "بریتنی اسپیرز" الهام گرفته شده؟ چون وقتی اخبار پیرامون او را می‌بینم این قسمت به ذهنم می‌آید."

کاربر دیگر توییتر می‌نویسد: "غم‌انگیز و ترسناک است که بدانی زندگی "بریتنی اسپیرز" تا این حد شبیه به شخصیت "اشلی او" سریال "آینه سیاه" است. به مدت طولانی هیچ کنترلی [بر زندگی خودش] نداشته و ما خوش شانس هستیم که هنوز او را در کنار خود داریم. امیدوارم آزادی‌اش را به دست آورد."

"مایلی سایرس" و چندین سلبریتی دیگر نیز در صفحات خود در شبکه‌های اجتماعی از هشتگ #FreeBritney استفاده کرده‌اند و خواستار بازگشت آزادی به زندگی این خواننده شده‌اند. سایرس در حین برگزاری مسابقه سوپر بول و پس از پخش مستند جنجالی "لکه‌دار کردن بریتنی اسپیرز"‌ (Framing Britney Spears) اعلام کرد که "بریتنی را دوست داریم".

 

بریتنی اسپیرز مایلی سایرس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین