کد خبر: 59554 A

مگان فاکس بازیگر مشهور هالیوود به حضور در دنیای سینمایی مارول که مختص فیلم‌های ابرقهرمانی است واکنش نشان داد. او می‌خواهد مانند اسکارلت جوهانسون و گل گدوت ابرقهرمان شود.

ایران آرت: سابقه مگان فاکس در بازیگری به بیش از دو دهه می‌رسد. او اولین بار در فیلم "تعطیلات در خورشید" نقش‌آفرینی کرد و سپس با چندگانه "تبدیل‌شوندگان" به شهرت رسید. اما فاکس با ورود به دهه سوم بازیگری‌اش در مصاحبه با "واشینگتن پست" می‌گوید نقش‌های "چالش‌برانگیز" و نیز "لذت‌بخش" و غیرمرسوم را تجربه کند. او در این مصاحبه به بازی در "دنیای سینمایی مارول" و دنباله فیلم کالت "بدن جنیفر" ابراز تمایل می‌کند.

فاکس در "جونا هکس" با "جان مالکوویچ"، "جاش برولین"، "مایکل فاسبندر" و "ویل آرنت" تجربه بازی در یک فیلم ابرقهرمانی دست کم برای دی‌سی را دارد. فاکس می‌گوید در آن زمان به دلیل بی‌تجربگی و سن کم احساس می‌کرده که نباید در این فیلم بازی کند. این فیلم با بودجه ۴۷ میلیون دلاری ساخته شد اما در سراسر دنیا تنها ۱۱ میلیون دلار فروخت.

مگان فاکس - فیلم تا مرگ

فاکس به "واشینگتن پست" می‌گوید: "می‌خواهم به عنوان بازیگر بالغ شوم. احساس می‌کنم که سال‌های زیادی از این کار بازماندم چون به نحوی از هالیوود خط خورده بودم. حالا آماده‌ام که در بازیگری به بلوغ برسم."

این بازیگر ۳۵ ساله در مورد تولید دنباله‌ای برای "بدن جنیفر" می‌گوید: "فکر نمی‌کنم ساختن دنباله برای "بدن جنیفر" سخت باشد. یعنی می‌توانند به سریال تبدیلش کنند. جذاب خواهد بود."

فاکس امسال در دو فیلم "تا پای جان" (Till Death) و "نیمه‌شب در سوییچ‌گرس" (Midnight in the Switchgrass) دیده خواهد شد.

 

مگان فاکس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین