کد خبر: 59661 A

روزنامه کیهان به تندی به بازیگر پایتخت اعتراض کرده و نوشته: تنابنده همان جعلیات دولت‌ها و رسانه‌های استعماری را تکرار کرده که مشکلات اقتصادی ایران به‌خاطر حمایت از کشورها و گروه‌های مقاومت است!

ایران آرت: کیهان نوشت: محسن تنابنده که قبلاً هم به‌خاطر دریافت دستمزد نجومی از برخی نهادها و تبدیل سریال "پایتخت" به اثری مبتذل با انتقادات فراوانی مواجه شده بود، این‌بار هم به‌خاطر انتشار یک مطلب در فضای مجازی با نقدهایی روبه‌رو شده است.

به نوشته کیهان، تنابنده در این مطلب همان جعلیات دولت‌ها و رسانه‌های استعماری را تکرار کرده که مشکلات اقتصادی ایران به‌خاطر حمایت از کشورها و گروه‌های مقاومت است!

این روزنامه اصولگرا در ادامه نوشته است: بسیاری از کاربرها، محسن تنابنده را به فصل پنجم سریال "پایتخت" ارجاع داده‌اند. جایی ‌که خانواده نقی معمولی به‌طور ناخواسته به سوریه می‌روند و در محاصره داعشی‌ها قرار می‌گیرند. آنها نوشته‌اند که اگر حضور نظامی ایران در کشورهای منطقه نبود، تنابنده و همکارانش باید این ماجرا را به‌جای سوریه در ایران می‌ساختند.

یک کاربر فضای مجازی در واکنش به این مطلب محسن تنابنده نوشته است: "سریال برای سوریه می‌سازه و بارشو با پول نظام می‌بنده، پست علیه نظام می‌ذاره و حمایت ضدانقلاب رو جذب می‌کنه! مثل تنابنده دوگانه‌سوز نباشید!"

دیگری هم یادآور شده: "سلبریتی می‌خوای باشی باش فقط کمی ‌غیرت داشته باش!" یک کاربر هم خطاب به تنابنده توئیت کرده: "از روحانی که حامیش بودین و می‌گفتین ما رو به عقب نمی‌بره چه خبر؟ چرا انقد پُر رویین؟!"

 

محسن تنابنده
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین