کد خبر: 59668 A

اسطوره سنیمای ایران درباره بازگشتش به ایران نوشت: با توجه به همه عشقی که بوطن ‌و مردمان زادگاهم دارم این مهم را بدست تقدیر میسپارم تا یار که را خواهد و میل اش بچه باشد‌.

ایران آرت: بهروز وثوقی، ستاره سینما در سال‌های قبل از انقلاب با انتشار متنی در صفحه شخصی خود به برخی شایعات درباره احتمال بازگشتش به ایران پاسخ داد.

او نوشت: باعرض سلام و درود به هموطنان عزیز و گرانقدرم . دراین زمان که فضاهای مجازی و برخی از رسانه ها پر از شایعه پراکنی در مورد اینجانب "بهروز وثوقی میخواهد به ایران باز گردد"،

به اطلاع همه مردم شریف به ویژه آنها که بمن ارادتی دارند میرسانم همانطوریکه میدانید من با تمام وجودم بقدر استطاعت و ‌قابلیت در دوران جوانیم آنچه در چنته داشتم تقدیم شما هموطنان نمودم زیرا معتقدم که ابراز هنر در کیفیت است نه در کمیت ‌واینک که بیشتر از نیمی از عمر گرانقدرم در غربت غریب گذشته است و اکنون در کلان سنی خود هستم وبا توجه به همه عشقی که بوطن ‌و مردمان زادگاهم دارم این مهم را بدست تقدیر میسپارم تا یار که را خواهد و میل اش بچه باشد‌.

باتقدیم ارادت به همه مردمان

وطنم و در آخر فدای شما هموطنان نازنینم.

بهروز وثوقی به ایران بازمی‌گردد؟

 

 

بهروز وثوقی
نظرات خوانندگان
  • سیاوش
    پاسخ

    این چگونه اضهار نظر بی سر و ته است نه معلوم شد خبر را تکذیب میکند نه تایید. همه سیاست مدار شده اند. خجالت می کشد بگوید من پیر شده ام با ده تا بیماری کهولت و توانایی هنرمندان امروز را دیگر ندارم

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین