کد خبر: 59813 A

با ابراز علاقه کیت وینسلت، ماجراجویی‌های کارآگاه "مر شیهان" در شبکه اچ‌بی‌او ممکن است ادامه پیدا کند.

ایران آرت: هرچند برد اینگلزبی خالق سریال "مر از ایست‌تاون" (Mare of Easttown) پیش‌تر گفته بود که تولید فصل دوم محتمل نیست و باید ابتدا داستان‌هایی قابل روایت جستجو کند، اما "کیت وینسلت" بازیگر این سریال در نقش کارآگاه "مر شیهان" پس از کسب نامزدی امی می‌گوید بحث‌ها در مورد تولید فصل دوم ادامه دارد.

وینسلت به "ددلاین" می‌گوید: "خیلی دوست دارم که دوباره این نقش را بازی کنم، کاملاً بر این باورم که بخش‌های دیگری از داستان زندگی او را می‌توان بازگو کرد. اما اینکه داستان با مردم ارتباط برقرار کرده لزوماً به معنای آن نیست که از نظر هنری می‌توان ادامه‌اش داد. اما به معنای بسته شدن درها نیز نیست؛ ما درها را باز کرده‌ایم، و آنچه پشت درهاست را بررسی می‌کنیم."

به گزارش 30نما، وینسلت با "مر از ایست‌تاون" سومین و چهارمین نامزدی امی دوران بازیگری خود را کسب کرده است. او امسال به عنوان تهیه‌کننده اجرایی در بخش بهترین مینی‌سریال و به عنوان بازیگر در بخش بهترین بازیگر زن نقش اول در یک مینی‌سریال نامزد امی شده است. وینسلت در سال ۲۰۱۱ با سریال "میلدرد پی‌یرس" (Mildred Pierce) شبکه اچ‌بی‌او برنده امی بهترین بازیگر زن نقش اول در یک مینی‌سریال شده بود.

کیت وینسلت - مر از ایست‌تون

این بازیگر بریتانیایی اضافه می‌کند: "برد اینگلزبی نقش یک قهرمان زن میان‌سال را نوشته؛ نویسندگان زیادی چنین نقش‌هایی را ننوشته‌اند، و وقتی او از من درخواست کرد این نقش را بازی کنم افتخار کردم و مشتاق بودم."

سریال "مر از ایست‌تاون" در مجموع ۱۶ نامزدی امی از جمله بهترین نویسندگی و کارگردانی برای یک مینی‌سریال، دو نامزدی برای تدوین، طراحی صحنه، کستینگ، فیلمبرداری، طراحی لباس، گریم، آرایش مو، میکس صدا، و بهترین بازیگر زن نقش مکمل برای "جولین نیکلسون"، "جین اسمارت" و "ایوان پیترز" را تصاحب کرد.

 

کیت وینسلت برد اینگلزبی مر از ایست تاون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین