کد خبر: 60194 A

ستاره فیلم‌های اکشن وعده داد که قسمت چهارم فیلم "بی مصرف‌ها" ساخته شود.

ایران آرت: سیلوستر استالونه هفته گذشته با انتشار تصویری از یک حلقه طلایی جمجمه با چشمان بنفش وعده تولید دنباله دیگری برای "بی‌مصرف‌ها" (Expendables 4) را داد. او می‌نویسد: "طراحی حلقه جدیدی برای "بی‌مصرف‌ها ۴" به تازگی تمام شد. کمی سنگین است اما قطعاً نیروی انگشتان شما را بیشتر می‌کند.

استالونه اولین بار در سال ۲۰۱۰ در قسمت اول "بی‌مصرف‌ها" بازی کرد. آن فیلم ۲۷۴.۵ میلیون دلار در سراسر دنیا فروخت و دنباله‌های آن در مجموع به فروش ۵۳۰ میلیون دلاری رسیدند، بنابراین دور از انتظار نیست که چهارمین قسمت فیلم در حال پیشرفت باشد.

تاکنون نویسنده یا کارگردانی به صورت رسمی برای "بی‌مصرف‌ها ۴" معرفی نشده اما انتظار می‌رود که استالونه به عنوان بازیگر و تهیه‌کننده بازگردد. "رندی کوتور" و "جیسون استاتهام" نیز به این چندگانه بازخواهند گشت، اما نقش‌آفرینی ستارگان دیگری چون "دیو باتیستا"، "لیام نیسون" و "رابرت داونی جونیور" در حد شایعه باقی مانده است.

به گزارش 30نما، اوایل سال ۲۰۱۷ گزارش شد که استالونه به علت آنچه که اختلافات هنری خوانده شده با فسخ قرارداد ۲۰ میلیون دلاری از این چندگانه جدا شده است.  استالونه "اوی لرنر" رئیس شرکت ان‌یو ایمج/میلنیویم نه تنها بر سر فیلمنامه و کارگردانی بلکه حتی برای جلوه‌های ویژۀ قسمت چهارم فیلم هم نتوانسته‌اند به توافق برسند.

"آرنولد شوارتزنگر" دیگر ستاره چندگانه در آن زمان به "اینترتینمنت ویکلی" گفته بود: "به نظرم قسمت اول و دوم فیلم بسیار خوب و هیجان‌انگیز بودند اما در رابطه با قسمت سوم فکر می‌کنم شخصیتی که من آن را بازی می‌کردم، متن قابل قبولی نداشت و تاثیر آن را در ایفای نقش من دیدید که چنگی به دل نمی‌زد. این دیدگاه من است و شاید دیگران نظر متفاوتی داشته باشند ولی به عقیده خودم، اگر در قسمت سوم بازی نمی‌کردم هم اتفاقی نمی‌افتاد ولی با این حال من علاقه بسیاری به مجموعه دارم. سیلوستر استالونه ایده‌های بسیاری برای شخصیت‌پردازی من داشت که جذاب بودند. اگر شخصیت‌پردازی درست و حسابی برای من در کار بود شاید در فیلم بازی می‌کردم ولی تا زمانی که به نقش من بهایی داده نشود بازی نمی‌کنم."

 

سیلوستر استالونه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین