کد خبر: 60231 A

بازیگر نقش جان اسنو درباره مراجعه‌اش به مراکز بازپروری پس از اتمام "بازی تاج و تخت" گفت: فکر می‌کنم علتش مستقیماً ذات سریال بود و آنچه که سال‌ها مشغولش بودم.

ایران آرت: کیت هرینگتون در مصاحبه جدیدی با جس کیگل تأیید کرده است که بهار سال ۲۰۱۹ با پایان سریال "بازی تاج‌وتخت" (Game of Thrones) پایش به مراکز بازپروری کشیده شده است. نماینده هرینگتون در آن زمان گفته بود که این بازیگر بر روی درمان "بعضی از مشکلات شخصی" کار می‌کند. هرینگتون درست پیش از قسمت پایانی سریال به مرکز مشاوره روانی و بازپروری ترک اعتیاد به الکل مراجعه کرد.

هرینگتون به کیگل می‌گوید: "پس از "بازی تاج‌وتخت" کمی مشکل روانی داشتم، و اگر راستش را بخواهید در حین [پخش فصل] پایانی سریال. فکر می‌کنم علتش مستقیماً ذات سریال بود و آنچه که سال‌ها مشغولش بودم."

به گزارش 30نما، هرینگتون تصمیم می‌گیرد پس از آن سریال فانتزی و پربیننده و جنجال‌های فصل پایانی‌اش، مدتی از بازیگری فاصله بگیرد تا بتواند "بر روی خودش تمرکز کند." او اضافه می‌کند: "واقعاً خوشحالم که این کار را کردم" و درست در ابتدای پاندمی قصد بازگشته به بازیگری را داشته است. در حین پاندمی، هرینگتون در سریال "عشق مدرن" (Modern Love) بازی کرد.

هرینگتون که با "رز لزلی" ستاره دیگر "بازی تاج‌وتخت" ازدواج کرده می‌گوید: "لازم نیست همیشه در آن شرایط پرتنش زیست کنید. چرا کاری نمی‌کنید که کیم از آن وزن کاسته شود؟ چرا کاری لذت‌بخش نمی‌کنید؟"

هرینگتون مارس سال ۲۰۱۹ فاش کرد که پس از مرگ شخصیت "جان اسنو" در فصل پنجم "بازی تاج‌وتخت" به مشاور روانی مراجعه کرده است. او می‌گوید فاصله میان مرگ این شخصیت و زنده شدنش در قسمت دوم فصل ششم "تلخ‌ترین دوران" او در سریال بوده است.

این بازیگر بریتانیایی می‌گوید: دوران چندان خوبی در زندگی‌ام نبود. احساس کردم که باید احساس کنم خوش‌بخت‌ترین انسان روی زمینم در حالی که اتفاقاً احساس آسیب‌پذیری می‌کردم. در آن زمان اوقات متزلزلانه‌ای گذراندم – شاید مثل خیلی از ‌آدم‌های دیگر در دهه سوم زندگی‌شان."

هرینگتون اضافه می‌کند که معطوف شدن توجه همه دنیا به سرنوشت "جان اسنو" سبب شده بود که پدیدار شدن در انظار عمومی برایش "به‌شدت ترسناک" باشد: "مردم به سمت من فریاد می‌زدند: "مرده‌ای یا نه؟""

در گزارش "پیج سیکس" آمده بود که هرینگتون برای درمان استرس، خستگی و اعتیاد به الکل از یک ماه پیش از پخش فصل پایانی سریال به مرکز مشاوره روانی "پریوه-سوئیس" می‌رود و ماهیانه ۱۲۰ هزار دلار پرداخت می‌کند.

 

بازی تاج و تخت کیت هرینگتون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین