کد خبر: 60264 A

کیت وینسلت به‌تازگی در مصاحبه با اینترتینمنت ویکلی می‌گوید برد اینگلزبی خالق مجموعه "مر از ایست تاون" برای فصل دوم "ایده‌های بسیار جذابی" مطرح کرده است.

ایران آرت: سریال "مر از ایست‌تاون" (Mare of Easttown) که در قالب هفت اپیزود از شبکه اچ‌بی‌او پخش شد، شانزده نامزدی امی از جمله نامزدی بهترین مینی‌سریال و چهار نامزدی بازیگری برای "کیت وینسلت"، "ایوان پیترز"، "جین اسمارت" و"جولین نیکلسون" را کسب کرد و تحسین مخاطبین و منتقدین را برانگیخت. "کیسی بلویز" مدیر برنامه‌سازی اچ‌بی‌او در ماه ژوئن گفته بود که هنوز مذاکره‌ای برای بازگرداندن عوامل و سازندگان برای فصل دوم صورت نگرفته، اما وینسلت به‌تازگی در مصاحبه با "اینترتینمنت ویکلی" می‌گوید "برد اینگلزبی" خالق مجموعه برای فصل دوم "ایده‌های بسیار جذابی" مطرح کرده است.

وینسلت می‌گوید: "در پایان فیلمبرداری فکر می‌کردیم: "لعنتی دیگر نمی‌توانیم این سریال را ادامه دهیم. اگر اچ‌بی‌او پیشنهاد تولید فصل دوم را مطرح کند، ما خواهیم گفت که قطعاً ممکن نیست." اما بعد بحث‌هایی شد در این خصوص آیا واقعاً این‌گونه است یا نه؟ به‌ویژه وقتی سریال با چنان واکنش خوبی مواجه شد… از لحاظ هنری، برد ایده‌های بسیار جذابی به اشتراک گذاشته. باید دید چه پیش خواهد آمد. من هم باید ببینم می‌توانم انجامش دهم یا نه. می‌توانم دوباره تجربه‌اش کنم یا نه؟ برای بازی در آن نقش انرژی زیادی از من گرفته شد، و من باید ببینم که آیا می‌توانم دوباره بازی کنم یا نه."

به گزارش 30نما، وینسلت پس پخش قسمت پایانی فصل اول گفت که مشتاق بازگشت به دنیای "مر از ایست‌تاون" است: "خیلی دوست دارم که دوباره این نقش را بازی کنم، کاملاً بر این باورم که بخش‌های دیگری از داستان زندگی او را می‌توان بازگو کرد. اما اینکه داستان با مردم ارتباط برقرار کرده لزوماً به معنای آن نیست که از نظر هنری می‌توان ادامه‌اش داد. اما به معنای بسته شدن درها نیز نیست؛ ما درها را باز کرده‌ایم، و آنچه پشت درهاست را بررسی می‌کنیم."

"لارنس دیویس" گریمور ارشد سریال پیش‌تر فاش کرده بود که وظیفه داشته بدون استثناء موی تمام شخصیت‌ها را به هم ریخته نشان دهد. دیویس در مصاحبه با "اینسایدر" می‌گوید: "وقتی که استخدام شدم، به من گفتند که موی همه شخصیت‌ها باید [به هم ریخته و مثل زمانی باشد که فرد] از خواب بیدار می‌شود."

وینسلت با "مر از ایست‌تاون" سومین و چهارمین نامزدی امی دوران بازیگری خود را کسب کرده است. او امسال به عنوان تهیه‌کننده اجرایی در بخش بهترین مینی‌سریال و به عنوان بازیگر در بخش بهترین بازیگر زن نقش اول در یک مینی‌سریال نامزد امی شده است. وینسلت در سال ۲۰۱۱ با سریال "میلدرد پی‌یرس" (Mildred Pierce) شبکه اچ‌بی‌او برنده امی بهترین بازیگر زن نقش اول در یک مینی‌سریال شده بود.

 

کیت وینسلت مر از ایست تاون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین