کد خبر: 60537 A

مارگو رابی و اسکارلت جوهانسون دو ستاره محبوب هالیوود که هر کدام هواداران فراوانی دارند، در فیلم جدید وس اندرسون همبازی شدند. این فیلم ستارگان دیگری نیز به خدمت گرفته است.

ایران آرت: فیلم هنوز بی عنوان وس آندرسون که پروژه جدید وی محسوب می‌شود با حضور برایان کرانستون، هوپ دیویس، جفری رایت و لیو شرایبر که به ترکیب بازیگران قبلی افزوده شدند، ساخته می‌شود.

فیلمبرداری این فیلم که اکنون در اسپانیا در حال انجام است با حضور بازیگران همیشگی فیلم‌های آندرسون از جمله آدرین برودی، بیل موری، جیسون شوارتزمن و تیلدا سوینتون صورت می‌گیرد.

اندکی پیش از این هم اعلام شده بود مارگو رابی، تام هنکس و اسکارلت جوهانسون از بازیگران این فیلم خواهند بود.

جوهانسون در انیمیشن «جزیره سگ‌ها» با وس اندرسون همکاری کرده بود. روپرت فرند هم از دیگر بازیگران این فیلم جدید است.

 

3865109

 

به گزارش مهر، وس اندرسون که کارگردان و نویسنده فیلم‌نامه فیلم جدیدش است تاکنون همه جزییات پلات را مخفی نگه داشته است، اما با اعلام اسامی بازیگران می‌توان دریافت گروه بازیگران درجه یک این فیلم از همه فیلم‌های قبلی آندرسون بیشتر است.

انتظار می‌رود فیلمبرداری این فیلم در اواخر سپتامبر (یک ماه دیگر) تمام شود و این زمانی است که فیلم هنوز اکران نشده وی یعنی «گزارش فرانسوی» در ماه اکتبر اکران خود را شروع می‌کند.

این فیلم نخستین همکاری هوپ دیویس با وس اندرسون خواهد بود. این بازیگر قبلاً با کرانستون در سریال «به افتخار تو» بازی کرده و سال پیش بازیگر «گرین‌لند» در کنار جرارد باتلر بود. کرانستون هم که پیش از این در انیمیشن «جزیره سگ‌ها» با اندرسون همکاری داشته برای نخستین بار در برابر دوربین این کارگردان نقش‌آفرینی خواهد کرد. جفری رایت و دیو شرایبر نیز پیش از این در «گزارش فرانسوی» با آندرسون همکاری کرده بودند و صداپیشه «جزیر سگ‌ها» هم بودند.

 

اسکارلت جوهانسون مارگو رابی وس اندرسون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین