کد خبر: 60685 A

کیهان به آنجلینا جولی، بازیگر مشهور آمریکایی و فرستاده ویژه کمیساریای عالی سازمان ملل متحد برای پناهندگان و نیز برخی سلبریتی‌های ایرانی حمله کرد.

ایران آرت: روزنامه کیهان در واکنش به پیوستن آنجلینا جولی به اینستاگرام برای حمایت از مردم افغانستان، این بازیگر را "جاسوس هرزه" خواند و نوشت "در ایران هم برخی سلبریتی‌های کذاب، قالتاق، مالیات گریز و اصلاح طلبان اعتدالی برای وادار کردن ایران به جنگ با طالبان یقه درانی می‌کنند."

در بخشی از این مطلب که تحت عنوان "درباره افغانستان" توسط محمدهادی صحرایی نوشته شده، آمده است: [آمریکا] بعد از بیست سال خباثت و جنایت و در نهایت شکست در سیاست، جاسوسه هرزه خود را به عنوان فعال فرهنگی در امور زنان و دختران افغانی مامور جنگ روانی و فعالیت فرهنگی می کنند. کسی نمی پرسد آنجلینا با چه رویی از زنان و دختران افغانی دم می زند؟ دانش آموزان دبیرستان سیدالشهداء که با زبان روزه به شهادت رسیدند دختر نبودند؟ 

در ادامه این مطلب آمده است: در ایران هم همصدا با این جانوران، برخی سلبریتی های کذاب، قالتاق، مالیات گریز و اصلاح طلبان اعتدالی که هشت سال مردم را دچار وبا و طاعون کدخداپرستان کردند و سفره و اقتصاد را نابود کردند نیز برای وادار کردن ایران به جنگ با طالبان یقه درانی می کنند و آنچه لایق خود است را به مردم شریف و نظامیان غیور ایران می گویند. 

کیهان در ادامه نوشته است: گویی زمان حمله به دانشگاه کابل و جهانی شدن پیامک جانسوز «جان پدر کجاستی؟» که جگر هر آزاده ای را پاره پاره می کرد، لال بودند. باید دانست از وارد کردن ایران به جنگ با طالبان چه سودی می برند و باز چه ماموریتی به آنها سپرده شده که از دور فتوای جهاد می دهند؟

گفتنی است، آنجلینا جولی نامه‌ای از یک نوجوان افغان را در بحبوحه تسلط طالبان و فروپاشی دولت افغانستان در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. او که تا پیش از در هیچ شبکه اجتماعی فضای مجازی عضویت رسمی نداشت، به اینستاگرام پیوست. او رکورد رسیدن به یک میلیون دنبال‌کننده که پیش از این در اختیار جنیفر آنیستون بود را در این حضور غافلگیرکننده شکست.

آنجلینا جولی
نظرات خوانندگان
  • حقیقت
    پاسخ

    <b>حتی وقتی کمک میکنه بازم یه عده از کمک کردنش هم ایراد میگیرن دیگه باید چی کار کنه ؟ هرکاری از دستش برمیومد انجام داد برای این که گند های دولتش رو جمع کنه داره هرکاری میکنه چقدر شما ... که عوض حمایت از این کار زیبا زر میزنید ، بار ها فرشته بودن خودشو ثابت کرده زهر مارو صحنه سازیه کوفت بگیرین که اینقدر زر میزنید ، خودشون ... که درباره انسان به این شریفی همچین حرفی میزنن</b>

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین