کد خبر: 61403 A

در پی سانسور چهره الناز حبیبی در برنامه پیشگو با اجرای پژمان جمشیدی، ساترا اعلام کرد تصمیم آنها عدم پخش برنامه بوده و خود الناز حبیبی را مسئول اتفاقات پیش آمده دانست.

ایران آرت: الناز حبیبی بازیگر سینما و تلویزیون میهمان برنامه پیشگو با اجرای پژمان جمشیدی بود و این برنامه با حواشی بسیاری همراه شد. در خلال برنامه بینندگان متوجه شدند که تصویر نمای نزدیک از خانم حبیبی پخش نمی‌شود و در مقابل عمده تمرکز فیلمبردار روی پژمان جمشیدی است.

سانسور تصویر الناز حبیبی در برنامه پیشگو با انتقادات تندی از سوی امین تارخ همراه شد و بازیگر با سابقه سینما و تلویزیون در این‌باره نوشت: مجری برنامه پیشگو هنرمند گرامی پژمان جمشیدی است و میهمان، یک بازیگر...

ای کاش حداقل اسم مهمان را می نوشتید چرا که چهره ایشان را مطلقا ندیدیم و چنانچه مجری نامشان را ذکر نمی‌کرد، نمی‌دانستیم با کدام هنرمند روبرو هستیم!

آخر چه لذتی دارد سانسوری که سازندگان برنامه را وادار کند نمای نزدیک از آن مجری و نمای دور از آن‌ میهمان باشد، تنها به دلیل زن بودن؟؟؟

خاصه برای بانویی که بسیار بی حاشیه است. می‌ توان گفت از سیما به صدا رسیدید، فقط!!!"

 


 

به دنبال انتقادات پیش آمده، ساترا که وابسته به صداوسیما است و در ماه‌های اخیر سانسورهای زیادی را روی آثار نمایش خانگی اعمال کرده، نحوه پخش برنامه را بنا به "ملاحظات تصویری" دانست و دلیل انتشار آن را اصرار سازندگان برنامه عنوان کرد.

در اطلاعیه ساترا آمده است:

"۱-تهیه کننده محترم برنامه با علم به نکات و ملاحظات تصویری،این قسمت را قبلا ضبط کرده بود.

‌۲- پس از ارزیابی توسط کارگزار، به دلیل نوع اصلاحات و راهکار عوامل تولید، به احترام مخاطب تصمیم بر عدم انتشار این برنامه بود.

‌۳- ⁧‫ساترا‬⁩ با توجه به اصرار عوامل تولید به انتشار با همین شیوه فعلی و با رویکرد جلوگیری تحمیل ضرر به بخش‌خصوصی، با مسئولیت شخص تهیه کننده و رسانه ⁧‫نماوا‬⁩ با انتشار این قسمت -علیرغم کیفیت نامناسب - موافقت کرد.

۴-‌ساترا ضمن ارج نهادن به فعالیت های هنری سرکار خانم ⁧‫الناز حبیبی‬⁩؛ حواشی ایجاد شده را محصول اقدامات بدون ملاحظه و اصرار بر انتشار اثر با هر کیفیتی می داند."


6152c9f16b1fe

امین تارخ الناز حبیبی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین