کد خبر: 61531 A

جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های "جیمز باند" در نخستین هفته نمایش در گیشه بین‌المللی به فروش ۱۱۹ میلیون دلاری دست یافت.

ایران آرت: زمانی برای مردن نیست"، بیست و پنجمین قسمت از سری فیلم‌های اکشن جیمز باند در نخستین هفته نمایش در گیشه بین‌المللی در ۵۴ کشور به روی پرده رفت و به فروش ۱۱۹ میلیون دلاری دست یافت تا نخستین فیلم هالیوودی از زمان آغاز همه گیری ویروس کرونا باشد که بدون احتساب گیشه چین به فروش بیش از ۱۰۰ میلیون دلار می‌رسد. 

قسمت جدید جیمز باند از ۸ اکتبر در آمریکا و ۲۹ آکتبر نیز در سینمای چین اکران خود را آغاز می‌کند. چین سال گذشته با پیشی گرفتن از آمریکا، عنوان بزرگترین بازار سینمایی جهان را از آن خود کرد. 

به گزارش ایسنا، "زمانی برای مردن نیست" با بودجه ۲۵۰ میلیون دلاری ساخته شده و حدود ۱۰۰ میلیون دلار نیز هزینه تبلیغات این فیلم در سراسر جهان بوده است. 

بیست و پنجمین "جیمز باند" به کارگردانی "کری فوکانا" پس از فرآیند تولید پرحاشیه که با کناره‌گیری "دنی بویل" از کارگردانی، آسیب‌دیدگی "دنیل کریگ" در صحنه فیلم‌برداری و وقوع یک انفجار در حین ساخت فیلم همراه بود، برای اکران عمومی نیز با چالش‌های زیادی روبه‌رو بود. در این فیلم "دنیل کریگ" در کنار "رامی مالک" بازیگر برنده اسکار و "لئا سیدو" مقابل دوربین رفته‌ است.

"آنا دی آرماس" و "لاشانا لینچ" از دیگر بازیگران فیلم "زمانی برای مردن نیست" هستند که تهیه‌کنندگی آن را نیز همچون گذشته "باربارا براکلی" و "مایکل جی. ویلسون" بر عهده دارند.

 

جیمز باند زمانی برای مردن نیست
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین