کد خبر: 61556 A

در فیلم نماینده اسپانیا در اسکار که ساخته "فرناندو لئون د آراندوا" است، "خاویر باردم" در نقش اصلی بازی می‌کند.

ایران آرت: فیلم کمدی-درام "رئیس خوب" (The Good Boss) به عنوان نماینده کشور اسپانیا برای اسکار ۲۰۲۲ انتخاب شد. در این فیلم به کارگردانی "فرناندو لئون د آراندوا" و بازی "خاویر باردم" در بخش بهترین فیلم بین‌المللی برای اسکار رقابت می‌کند. "رئیس خوب" اخیراً در جشنواره فیلم سن سباستین اکران شد.

باردم در این فیلم نقش مالک یک کارخانه تولید ترازوهای صنعتی را بازی می‌کند. "مانولو سولو"، "آلمودنا آمور"، "اسکار دلا فوئنته"، "ونیا آلمارکا" و "رافا کاستخون" از جمله دیگر بازیگران "رئیس خوب" بوده‌اند. این فیلم در حال حاضر از "راتن تومیتوز" امتیاز ۸۰ درصد دریافت کرده است. "هالیوود ریپورتر" این فیلم را "با توجه به موضوع نسبتاً سنگینش، بسیار سرگرم‌کننده" توصیف کرده است.

به گزارش 30نما، کشور کره جنوبی نیز فیلم "فرار از موگادیشو" (Escape from Mogadishu) را به عنوان نماینده به اسکار می‌فرستد. "یونهاپ" گزارش داده است که "شورای فیلم کره" این فیلم اکشن بر اساس داستان واقعی فرار دیپلمات‌های کره شمالی و جنوبی در حین جنگ سومالی در دهه ۱۹۹۰ را به عنوان نماینده برگزیده است. "فرار از موگادیشو" به کارگردانی "ریو سئونگ-وان" در کره پرفروش شده و بیش از ۳.۱ میلیون مخاطب را جذب کرده است.

"کیم یون-سئوک"، "جو این-سونگ"، "هئو جون-هو" و "کیم سو-جین" از جمله بازیگران این فیلم بوده‌اند. "فرار از موگادیشو" از ۲۱ نقد ثبت شده در "راتن تومیتوز" امتیاز ۹۵ درصد دریافت کرده است.

 

خاویر باردم فیلم کمدی رئیس خوب فرناندو لئون د آراندوا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین