کد خبر: 62633 A

فیلم کوتاه «آدم‌خوار» به کارگردانی رامین سامانی به بخش پانورامای بیست‌‎ودومین جشنواره فیلم کوتاه «ازمیر» ترکیه راه پیدا کرد.

ایران آرت:فیلم کوتاه آدم‌خوار به نویسندگی و کارگردانی رامین سامانی و در ژانر اجتماعی با مدت‌زمان ۹ دقیقه، آماده حضور در این جشنواره خارجی است. تهیه‌کنندگی این فیلم را محبوبه زرگری و رامین سامانی بر عهده داشته‌اند.

به گزارش ایرنا، جشنواره فیلم کوتاه ازمیر از سال۲۰۰۰ شروع به نمایش فیلم‌های خود کرد. برنده جایزه بزرگ جشنواره به آکادمی اسکار معرفی می‌شود.

فیلم کوتاه آدم‌خوار پیش از این نیز در جشنواره‌هایی مانند سی‌وششمین جشنواره فیلم کوتاه آلپینال اتریش، نهمین جشنواره موسترا اینترگالاستیکای مکزیک و چهارمین جشنواره فیلم ولتورنوِ ایتالیا پذیرفته و شرکت کرده بود.

در خلاصه‌ داستان این فیلم آمده است: «در حالی‌که ویروسی ناشناخته در ایران پخش شده، مردی یدک‌کش،که وظیفه اصلی‌اش کمک به دیگران است، برای تامین نیازهای خانواده دست به جنایت وحشتناکی می‌زند».

کارگردان فیلم درباره محتوای اثر جدید خود می‌گوید:«در انسان گرسنه به مرور چیزی به نام انسانیت از بین می‌رود و اگر از یک انسان، انسانیتش را بگیرید، تبدیل به حیوانی می‌شود که فقط به فکر سیرشدن است و چه موجودی در جهان از حیوان دوپا خطرناک‌تر خواهد بود؟!».

بهزاد دورانی، منصور نصیری، فرزانه سلحشور، محمدجواد سجادی و رامین سامانی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم کوتاه ازمیر کرونا آدمخوار
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین