کد خبر: 62756 A

فیلم سینمایی قصیده گاو سفید یک ماه آینده در ۸ جشنواره سینمایی نمایش داده شد و می شود.

ایران آرت: «قصیده گاو سفید» به کارگردانی مشترک بهتاش صناعی‌ها و مریم مقدم و تهیه کنندگی غلامرضا موسوی در طول یک ماه در هشت جشنواره معتبر جهانی شرکت می‌کند. 

به گزارش ایرنا، فیلم سینمایی قصیده گاو سفید در ادامه نمایش‌های بین المللی خود طی یک ماه آینده در ۸ جشنواره سالونیکا (یونان)، دنور (آمریکا)، فیلم‌هایی از جنوب (اسلو)، برانشوایک (آلمان)، استکهلم (سوئد)، فیلادلفیا (آمریکا)، جهان زنان (آلمان)، فیلم های آسیایی (هنگ کنگ) حضور دارد. 

شصت و دومین جشنواره فیلم سالونیکا (تسولانیکی) از ١٣ تا ٢٣ آبان/٤ تا ١٤ نوامبر در یونان برگزار شد و قصیده گاو سفیددر بخش افق های باز به نمایش در آمد. 

سی و دومین جشنواره فیلم استکهلم از ١٩ تا ٣٠ آبان/١٠ تا ٢١ نوامبر که در سوئد در حال برگزاری است؛ قصیده گاو سفید در بخش مسابقه حضور دارد.

صد فیلم از ٤٨ کشور جهان در این رویداد معتبر اروپایی حضور داشته و جایزه یک عمر دستاورد هنری جشنواره به جین کمپیون و جایزه Visionary جشنواره به یواخیم تریر اعطا خواهد شد. 

سی و یکمین جشنواره فیلم‌هایی از جنوب از ٢٠ تا ٣٠ آبان/١١ تا ٢١ نوامبر در اسلو نروژ برگزار خواهد شد و قصیده گاو سفید در بخش مسابقه اصلی، شرکت دارد. 

چهل و چهارمین جشنواره فیلم دنور از ١٢ تا ٢٣ آبان/٣ تا ۱۴ نوامبر و سی امین جشنواره فیلادلفیا از ٢٩ مهر تا ٩ آبان / ٢١الی ٣١ اکتبر در آمریکا برگزار شد و قصیده گاو سفید در این جشنواره به نمایش درآمد. 

سی و پنجمین جشنواره فیلم برانشوایگ از ١٠ تا ١٦ آبان/١ تا ٧ نوامبر در آلمان برگزار شد و فیلم سینمایی قصیده گاو سفید به نمایش در آمد. 

بیست و یکمین جشنواره فیلم جهان زنان از ٥ تا ١٢ آبان/٢٧ اکتبر تا ٣ نوامبر در برلین آلمان برگزار شد که این رویداد بخش ویژه ایران در برنامه امسال خود در نظر گرفته بود و فیلم قصیده گاو سفید در این بخش به نمایش در آمد. 

هجدهمین جشنواره فیلم‌های آسیایی هنگ کنگ از ٥ تا ۲۳ آبان/٢٧ اکتبر تا ١٤ نوامبر برگزار شد، قصیده گاو سفید در این رویداد به نمایش در آمد.

مریم مقدم، علیرضا ثانی فر، آوین پوررئوفی و پوریا رحیمی‌سام بازیگران نقش‌های اصلی این فیلم هستند.

 

آلمان اسلو جهان سوئد یونان مریم مقدم فیلم قصیده گاو بهتاش صناعی ها
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین