کد خبر: 63519 A

پس از گلایه های دامنه دار سحر زکریا ، حالا یک خانم بازیگر دیگر هم می گوید هرگز مهران مدیری را نمی بخشد

ایران آرت: خبرآنلاین خبر داد گیتی معینی، بازیگر سینما و تلویزیون از مهران مدیری گله کرد و از دلیل ادامه پیدا نکردن همکاری‌اش با مهران مدیری صحبت کرد. 

گیتی معینی، بابت اینکه ناگهان از یک سریال تلویزیونی کنار گذاشته شده و مادر بهاره رهنما جای او بازی کرده، از مهران مدیری ناراحت است.

گیتی معینی درباره دلخوری‌اش از مهران مدیری به یک شبکه اینترنتی گفت: «من هرگز آقای مدیری را نمی‌بخشم، من پنج روز تمام در سرما کار کردم، آبان بود ولی نیاوران هوای بسیار سردی داشت. نقش مادر مهران غفوریان را بازی می‌کردم. با آن پا درد شدید چند قرص خوردم تا کسی حال بد من را نبیند.»

او ادامه داد: «دو، سه روز به ما تعطیلی دادند وگفتند با شما تماس می‌گیریم، چند روز گذشت دیدم کسی تماس نگرفت. یکی از همان بچه‌ها به من زنگ زد و گفت معینی می‌دانی جای تو، مادر بهاره رهنما را گذاشتند؟ الگوی من مولا علی(ع) است که می‌فرمایند رگ ببر اما نان نبر. از همینجا به آن خانم می‌گویم چگونه توانستی جای من بازی کنی؟ و من یک هفته تمام گریه کردم چون تعداد زیادی مسکن می‌خوردم تا درد زانویم سرکار مشخص نشود.»

مهران مدیری سحر زکریا گیتی معینی
نظرات خوانندگان
  • ناشناس
    پاسخ

    <b>مهران مدیری حقوق بگیر است این همه سریال طنز بازی کرده تا حالا اگر انتقادی از وضع موجود کسی دیده ما هم دیدیم موضوع همه بی محتوا ودلقک بازی از این موجود چه توقعی میتوان داشت</b>

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین