کد خبر: 22184 A

روی جلد کتاب جدید خانم کِر در آستانه ۹۵ سالگی وی رونمایی شد.

ایران آرت: بخش کتاب‌های کودک هارپر کالینز روی جلد کتاب جدید جودیت کِر را برای گرامیداشت ۹۵ سالگی وی رونمایی کرد.

به گزارش مهر، این خانم نویسنده که ۱۴ ژوئن ۹۵ ساله شد کتاب جدیش را با عنوان «وقت مامی» به زودی منتشر می‌کند. این کتاب درباره ماجراهای یک بچه کوچک است که مادرش از دست تلفن کلافه شده است. روی جلد کتاب نیز مادری را نشان می‌دهد که بچه‌اش را بغل کرده و دور و برش حیوانات و گل‌ها هستند اما در عین حال او در دستش گوشی تلفنش را هم دارد.

هارپر کالینز که امتیاز نشر جهانی این کتاب را در اختیار دارد، این امتیاز را در نمایشگاه بلونیای امسال به دست آورد.

این کتاب در حالی در بریتانیا پاییز منتشر می‌شود که بازار کریسمس را پیش رو دارد.

آن-جنین مورتاگ ناشر بخش کتاب‌های کودک هارپر کالینز ابراز خوشوقتی کرد که از سال ۱۹۶۸ تاکنون ناشر کتاب‌های این نویسنده بوده است. وی کتاب‌های کِر را پر از شوخ طبعی وحکمت و دانایی خواند که در عین حال حسی از بدبختی را نیز همراه دارد و می‌تواند با طنزی خشک به زندگی خانواده‌های معاصر برود و قلب خوانندگان پیر و جوان را تسخیر کند.

چندی پیش این نویسنده تاکید کرده بود قصد بازنشسته شدن را ندارد و با وجود این که در نیمه‌های دهه دهم زندگی‌اش است، از کار لذت می‌برد. وی گفته بود: همیشه وقتی نوشتن یک کتاب را تمام می‌کنم احساس می‌کنم با یک مشکل روبه رو شده‌ام ، چون همیشه دوست دارم کاری برای انجام دادن داشته باشم. وی گفت: از کار نکردن متنفرم.

جدیدترین کتاب تصویری خانم کِر با عنوان «دم ماتینکا» بیش از ۱۱ هزار نسخه فروش کرد. از کتاب‌های وی تاکنون ۳.۸ میلیون نسخه به فروش رفته است. وی تنها نویسنده‌ای است که با یک کتاب تصویری در راس پرفروش‌های بریتانیا ایستاد و این موفقیت را با کتاب «فاجعه کریسمس ماگ» در سال ۲۰۱۵ کسب کرد.

ماگ اسم گربه خانم کر و شخصیت اصلی بسیاری از کتاب‌های او هم هست.

رمان نویسنده زن نویسنده جودیت کر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین