کد خبر: 31769 A

"دروغگو دروغگو" نوشته جیمز پترسون با همکاری کندیس فاکس در هفته نخست انتشار در جایگاه دوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت.

ایران آرت: مجله "نیویورک‌تایمز" به روال معمول هفتگی خود لیست آثار پرفروش را منتشر کرده است. این هفته داستان "دروغگو دروغگو" نوشته جیمز پترسون با همکاری کندیس فاکس به فهرست پرفروش‌ها راه یافت.

"جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند" نوشته دِلیا اُوِنز 20 هفته است در فهرست پرفروش‌ها قرار دارد و در کمال شگفتی این هفته بار دیگر در جایگاه نخست پرفروش‌ها قرار گرفت. داستانی هیجان‌انگیز از روابط انسانی و عشق و تقلای انسانی تنها برای حیات. زنی که سال‌ها به تنهایی در جنگل زندگی کرده است ناگهان متهم به قتل می‌شود و سرنوشتی نامعلوم در انتظارش است.

به گزارش ایبنا، "دروغگو دروغگو" نوشته جیمز پترسون با همکاری کندیس فاکس در هفته نخست انتشار در جایگاه دوم پرفروش‌ها قرار گرفت. کاراگاه هریت بلوز به دنبال یافتن قاتلی است اما کارهای خطرناک وی بر خلاف قانون است و همین موضوع سبب می‌شود خود وی تحت پیگرد قانونی قرار گیرد و مجبور به فرار شود.

"فرضی" نام آخرین کتاب جان گریشام است که پس از 13 هفته از انتشار در جایگاه سوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار دارد. داستان جنایی دیگر از نویسنده آمریکایی که مثل دیگر آثارش مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت. سربازی به جا مانده از جنگ جهانی دوم به نام پیت یک روز صبح از خواب بیدار می‌شود، لباس‌هایش را می‌پوشد، وارد کلیسایی می‌شود، و پدر روحانی را به به قتل می‌رساند! و در جواب قاضی، وکیل، و اطرافیانش اعلام می‌کند "حرفی برای گفتن ندارم!"

"نقطه عطف" نوشته دنیل استیل در هفته اول انتشارش در جایگاه سوم قرار گرفت و این هفته با یک پله سقوط در رتبه چهارم است. این در حالی است که آثار دنیل استیل اغلب در هفته اول انتشار در جایگاه نخست قرار می‌گیرند. داستان چهار پزشک اهل سان‌فرانسیسکو که زندگی خانوادگی‌شان از هم پاشیده است و تصمیم می‌گیرند در برنامه آموزشی در پاریس شرکت کنند و زندگی خود را تغییر دهند اما دست سرنوشت آن‌ها را با اتفاقات عجیبی روبه‌رو می‌کند.

"دختر ناشناس" نوشته گریر هندریک و سارا پکانن در هفته نخست انتشار در جایگاه اول پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت اما این هفته با 4 پله سقوط در جایگاه پنجم است. جسیکا فاریس، شخصیت اصلی داستان به سراغ روانشناسی به نام دکتر شیلدز می‌رود و در جلسات دونفره رازهای زندگی خود را برملا می‌کند.

نیویورک تایمز جیمز پترسون جان گریشام دنیل استیل دلیا اونز گریر هندریک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین