کد خبر: 34729 A

این هفته هفدهمین داستان از مجموعه فانتزیِ "دشنه سیاه برادری" تحت عنوان "ناجی" نوشته جی. آر. وارد فهرست پرفروش‌های نیویورک تایمز شد تا رقابت جالبی بین وارد با دلیا اونز و جیمز پترسون شکل بگیرد.

ایران آرت: مجله "نیویورک‌تایمز" به روال معمول هفتگی خود لیست آثار پرفروش را منتشر کرده است. این هفته هفدهمین داستان از مجموعه فانتزیِ "دشنه سیاه برادری" تحت عنوان "ناجی" نوشته جی. آر. وارد موفق شد در هفته نخست انتشار در جایگاه دوم پرفروش‌ها قرار بگیرد.

به گزارش ایبنا، "جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند" نوشته دِلیا اُوِنز 31 هفته است در فهرست پرفروش‌ها قرار دارد و این هفته هم جایگاه نخست را حفظ کرده است و قصد ندارد جایگاه خود را از دست بدهد. داستانی هیجان‌انگیز از روابط انسانی و عشق و تقلای انسانی تنها برای حیات. زنی که سال‌ها به تنهایی در جنگل زندگی کرده است ناگهان متهم به قتل می‌شود و سرنوشتی نامعلوم در انتظارش است.

"وقتی کورنوال‌ها رفته‌اند" نوشته جیمز پترسون و برِندن دوبوآس در هفته نخست انتشار موفق شد در جایگاه دوم پرفروش‌ها قرار بگیرد و این هفته هم جایگاهش را حفظ کرده است. داستان کارمند بخش جاسوسی ارتش که یا باید جرمی مرتکب شود یا شوهر و دخترش را که گروگان گرفته‌شده‌اند از دست بدهد.

"ناجی" نوشته جی. آر. وارد موفق شد در هفته اول انتشار در جایگاه سوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار بگیرد. هفدمین جلد از مجموعه فانتزی "دشنه سیاه برادری" اقدامات غیرانسانی شرکتی پزشکی را روایت می‌کند.

"فراری" نوشته هارلن کوبن در هفته نخست انتشار در رتبه دوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت اما حالا و پس از سه هفته در جایگاه چهارم جا خوش کرده است. دختری از خانه فرار کرد، به مواد اعتیاد دارد، و به همه نشان می‌دهد که گم نشده است و دوست ندارد کسی پیدایش کند. روزی در سنترال پارک او را می‌بینند که در حال گیتار زدن است اما کاملاً تغییر کرده است و همان دختری نیست که خانواده‌اش در ذهن دارند. خانواده به او نزدیک می‌شوند و التماس می‌کنند که به خانه بازگردد اما دختر فرار می‌کند و پدر و مادر همان کاری را می‌کنند که از آن‌ها انتظار می‌رود: به دنبال دخترشان می‌روند و به دنیایی قدم می‌گذارند که تا آن لحظه نمی‌دانستند وجود خارجی دارد و برای محافظت از دخترشان مجبورند با شرایطی خطرناک روبه‌رو شوند.

"امپراتوری سلتیک" نوشته کلیو کاسلر و دیرک کاسلر نیز در هفته نخست انتشار موفق شد در جایگاه سوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت اما این هفته در رده پنجم است. 25مین کتاب از مجموعه داستان دیرک پیست قصه جنایی دیگر را روایت می‌کند و مثل جلدهای پیشین مورد استقبال خوانندگان قرار گرفته است.

جیمز پترسون دلیا اونز جایی که خرچنگ ها آواز میخوانند جی آر وارد جی.آر وارد رمان ناجی دشنه سیاه برادری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین