کد خبر: 40742 A

بعد از کتاب پرفروش "موسسه" خبرهایی حاکی از انتشار کتاب دیگری از استیفن کینگ منتشر شده است.

ایران آرت، انتشارات بریتانیایی هودر و استاتن اعلام کرد که کتاب جدیدی از استفن کینگ تحت عنوان "اگر خون بیاید" شامل چهار داستان بلند در ماه می سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد کرد.

داستان اصلی دنباله‌ای برای کتاب پرفروش "بیگانه" است که به پرونده‌ای مستقل درباره شخصیت هالی گیبنی می‌پردازد. او در مرکز کارآگاهی در حال کار کردن روی پرونده یک سگ گم‌شده –و نیاز خودش به اعتماد به نفس بیشتر- است که قسمتی از فیلم بمبی را که به مدرسه راهنمایی آلبرت مکردی اصابت کرده در تلویزیون می‌بیند. اما وقتی آن را دوباره در گزارش آخر شب می‌بیند، متوجه می‌شود که چیزی درباره گزارشگری که اول در صحنه حضور داشت اشکال دارد.

به گزارش ایبنا، سه داستان دیگر "تلفن آقای هریگان"، "زندگی چاک" و "موش صحرایی" همگی پُرمایگی داستان‌سرایی کینگ با ظرافت، طنز، وحشت و هیجان نفس‌گیر را نشان می‌دهند. یک یادداشت نویسنده نیز درباره منشا هر داستان و تخیل کینگ به خواننده توضیح می‌دهد.

این خبر در حالی منتشر شد که تنها چند هفته از انتشار کتاب جدید کینگ به نام "موسسه" می‌گذرد که تاکنون نزدیک به ۴۰ هزار نسخه از آن به فروش رفته و اقتباس سینمایی آن "آن: بخش دوم" رتبه اول را در گیشه دارد.

فیلیپا پراید ویراستار می‌گوید: "موفقیت پر سروصدای "موسسه" نشان می‌دهد که چرا استفن کینگ همیشه به عنوان یکی از بهترین پرفروش‌ها شناخته می‌شود. طرفدارانِ "بیگانه" از ملاقات دوباره هالی گیبنی خوشحال خواهند شد. او در "آقای مرسدس" نقش بی‌اهمیتی داشت اما قلب استیو را ربود. سه داستان منحصر به فرد و فوق‌العاده هم برای خوانندگان همیشگی کینگ و هم برای جذب هواداران جدید جالب خواهد بود. علاوه بر این، یادداشت نویسنده نگاهی سخاوتمندانه درباره فرآیند خلاقانه او به ما می‌دهد."

استیفن کینگ بیگانه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین