کد خبر: 42112 A

فهرست جدید کتاب‌های پرفروش داستانی نشریه نیویورک‌تایمز درحالی منتشر شد که جدیدترین رمان لی چایلد در صدر این فهرست قرار گرفته است.

ایران آرت: رمان "ماه آبی" نوشته "لی چایلد" که جدیدترین جلد از سری داستان‌های مشهور "جک ریچر" محسوب می‌شود، در نخستین هفته از حضورش در فهرست پرفروش‌های داستانی بخش جلد سخت (hard cover)  این نشریه در رتبه اول قرار گرفت. "چایلد" در این رمان داستان "جک ریچر" را  که در جنگ میان دو گروه خلافکار اوکراینی و آلبانیایی گیر کرده است، روایت می‌کند.

به گزارش ایسنا، در جایگاه دوم این فهرست رمان "محافظان" نوشته "جان گریشام" حضور دارد. "گریشام" که همواره به عنوان یک نویسنده پرفروش شناخته می‌شود در اثر جدید خود داستان درگیر شدن وکیلی به نام‌ "کالن پست" با چندین قاتل بی‌رحم را روایت می‌کند. رمان "محافظان" موفق شده بود در نخستین هفته حضور خود در این فهرست صدر جدول را از آن خود کند.

اما در فهرست منتشرشده این هفته، رمان "آتش شب" نوشته "مایکل کانلی" که هفته گذشته صدر جدول را به خود اختصاص داده بود این‌بار با دو پله سقوط در جایگاه سوم قرار گرفته است.

نام رمان "جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند" نوشته "دلیا اوئنز" هم طبق معمول در این فهرست به چشم می‌خورد. این رمان که شصت و یکمین هفته حضورش در این فهرست را پشت سر می‌گذارد و این هفته در جایگاه چهارم این فهرست قرار دارد، داستان دختری به نام "کیا" و حوادث پیچیده‌ای را که به دنبال کشف جنازه مرد جوانی در شهر محل زندگی این دختر مشهور به "دختر مرداب" به وقوع می‌پیوندد روایت می‌کند.‌

"مرا پیدا کن" نوشته "آندره اسیمن" دیگر اثر جدید راه‌یافته به فهرست رمان‌های پرفروش این هفته نشریه نیویورک‌تایمز است. رمان "مرا پیدا کن" این هفته در رتبه پنجم قرار دارد. هفته گذشته رمان "مامور" نوشته "جان لوکاره" نویسنده مشهور رمان‌های جاسوسی در این جایگاه قرار داشت.

 

نیویورک تایمز نویسنده جان گریشام لی چایلد جک ریچر دلیا اونز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین