کد خبر: 42718 A

روز گذشته برخی مدعوین آئین پایانی جایزه ادبی جلال‌آل احمد به محل برگزاری این رویداد مراجعه و متوجه کنسل شدن این برنامه شده‌اند.

ایران آرت، طی هفته‌های گذشته مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی بدون برگزاری نشست خبری این جایزه و در قالب توئیتی اعلام کرد که مراسم پایانی این جایزه در دوم آذر ماه در کتابخانه ملی ایران برگزار می‌شود.

با توجه به وضعیت خاص کشور در هفته گذشته، در نهایت بدون اعلام رسانه‌ای حتی از همان کانال تویئتر، زمان برگزاری این مراسم در تاریخ یاد شده کنسل می‌شود و زمان دیگری برای این منظور در نظر گرفته می‌شود اما این مساله به اطلاع میهمانان و مدعوین نمی‌رسد.

 به گزارش مهر، روز گذشته برخی میهمانان مراسم پایانی این رویداد که کارت دعوت‌های آئین پایانی را نیز در دست داشتند، بی‌خبر از این ماجرا به کتابخانه ملی سر می‌زنند اما با سالن‌های خالی روبرو می‌شوند. 

پیگیری‌های مهر در هفته گذشته از بنیاد شعر و ادبیات داستانی حاکی از تعیین نشدن زمان جدید برای برپایی مراسم پایانی این جایزه بود اما این موضوع به طور دقیق اعلام نشد و تنها مدیرعامل بنیاد، توئیت خود در این زمینه را از فضای مجازی حذف کرد.

 

جایزه جلال آل احمد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین