کد خبر: 43012 A

فهرست جدید کتاب‌های پرفروش نیویورک‌تایمز با قرار گرفتن رمان جدید دیوید بالداچی در رتبه اول منتشر شد.

ایران آرت: "دیوید بالداچی" نویسنده آمریکایی مشهور و پرفروش‌ داستان‌های جنایی بار دیگر موفق شد با نگارش رمان جدید خود به صدر فهرست رمان‌های پرفروش نشریه نیویورک‌تایمز راه‌ یابد. "یک دقیقه مانده به نیمه‌شب" عنوان رمان جدید "بالداچی" است که موفق شده در نخستین هفته حضورش در این فهرست، رقیب‌های خود را کنار بزند و در صدر فهرست قرار بگیرد. در رمان "یک دقیقه مانده به نیمه‌شب" داستان "اتلی پاین"‌ را می‌خوانید که پس از بازگشت به شهر زادگاهش برای تحقیق درباره ربوده‌شدن ۳۰ سال پیش خواهرش،‌ به شواهدی از وجود یک قاتل سریالی برمی‌خورد.

به گزارش ایسنا، این نخستین‌باری نیست که یکی از آثار "بالداچی"  در سال جاری در این فهرست قرار می‌گیرد. پیش‌تر رمان‌های "یک اقدام خوب" و "‌رستگاری" نیز به فهرست پرفروش‌های این نشریه راه‌ یافته ‌بودند. "فراموش‌شده"‌،‌ "تابستان آن سال"‌، "آبی مطلق"‌،‌ "بی‌گناه"‌ و "‌روز صفر"‌ از جمله آثار این نویسنده هستند که تاکنون به زبان فارسی ترجمه شده‌اند.

رمان "جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند"‌ نوشته "دلیا اوئنز" که این هفته آمار قابل‌توجه ۶۴ هفته حضور در این فهرست را در کارنامه خود به ثبت رساند پس از آن‌که ‌در  هفته‌های اخیر در جایگاه چهارم و پنجم به چشم می‌خورد،  این‌بار با دو پله صعود نسبت به هفته گذشته در جایگاه دوم قرار گرفت. در این رمان داستان دختری به نام "کیا" و حوادث پیچیده‌ای را که به دنبال کشف جنازه مرد جوانی در شهر محل زندگی این دختر مشهور به "دختر مرداب" به وقوع می‌پیوندد می‌خوانید.

"محافظان" نوشته "جان گریشام" در ششمین هفته حضورش در این فهرست با یک پله سقوط در جایگاه سوم قرار گرفته است. "گریشام" در این رمان داستان درگیر شدن وکیلی به نام‌ "کالن پست" با چندین قاتل بی‌رحم را روایت می‌کند.

 اما رمان "بیست و شش" نوشته "‌جانت ایوانویچ" که هفته پیش در جایگاه اول قرار گرفته بود این هفته در جایگاه چهارم به چشم می‌خورد.  "بیست و شش" جدیدترین جلد از سری داستان‌های شخصیت "استفانی پلام" این نویسنده است.

"ماه آبی" نوشته "لی چایلد" که جدیدترین جلد از سری داستان‌های شخصیت مشهور "جک ریچر" محسوب می‌شود، پس از گذشت چهار هفته در رتبه پنجم قرار گرفته است.

 

نیویورک تایمز نویسنده زن دلیا اونز دیوید بالداچی دلیا اوئنز یک دقیقه مانده به نیمه شب
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین