کد خبر: 43035 A

کمپین "کتاب‌ خوانده" با هدف تشویق فرهنگ وقف کتاب و تجهیز کتابخانه‌های شهرداری تهران برگزار می‌شود.

ایران آرت، ایمان کرد، مدیر امور کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران عنوان کرد: همه مدیران و مسئولان همیشه در اتاق‌هایشان کتاب‌هایی دارند که خوانده شده و فقط جنبه تزئینی دارد. ما بنا بر سنت حسنه انفاق کتاب کمپین یا طرح "کتاب‌خوانده" را اجرا می‌کنیم.

وی افزود: در این طرح از مدیران و مسئولان شهری و سایر ادارات دعوت کرده‌ایم کتاب‌های خود را به کتابخانه‌های شهرداری تهران که در ۱۱۰ نقطه تهران قرار دارند، اهدا کنند.

به گزارش ایبنا، کرد با بیان اینکه این طرح با اهدای کتاب‌های دفتر حجت‌الاسلام و المسلمین امرودی، رییس سازمان به کتابخانه‌های شهر تهران آغاز شد، گفت: پیش‌بینی می‌شود با دعوت عمومی برای حضور مدیران در این کمپین به‌مرور جمع گسترده‌تری از مدیران و مسئولان شهری و غیرشهری به این طرح بپیوندند.

وی تاکید کرد: در ادامه اجرای این کمپین مدیران علاقه‌مند می‌توانند با مراجعه به کتابخانه‌ها و مراکز سازمان فرهنگی کتاب‌های خود را تحویل بدهند یا اگر تماس بگیرند کارمندان ما کتاب‌ها از آن‌ها تحویل می‌گیرند.

کرد بیان اینکه وقف کتاب و کتابخانه فرهنگی است که باید در میان مردم جامعه رواج پیدا کند، ادامه داد: بسیاری از این کتاب‌های اهدایی می‌تواند نیاز مطالعاتی مردم و جوانان را در نقاط مختلف برطرف کند و خوب است که فرهنگ وقف کتاب در میان مردم بیش از پیش توسعه پیدا کند.

 

کتابخانه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین