کد خبر: 43553 A

این کتاب با نام جی کی رولینگ امضا شده و دقیقا نسخه اول هری پاتر است که در سال 1998 منتشر شده است.

ایران آرت: چاپ اول کتاب "هری پاتر و تالار اسرار" ، که توسط جی کی رولینگ نویسنده این کتاب، امضا شده و به قیمت یک پنی خریداری شده است اکنون با قیمت 2،300 پوند در حراج برای فروش گذاشته شده است.

به گزارش انتخاب، این کتاب ، دومین نسخه کتاب است و مارک کاوونو 51 ساله صاحب کتاب است. او می گوید ایده فروش کتاب زمانی به ذهنش رسید که دخترش هالی 25 ساله کتابهای خود را برای فروش گذاشت و این کتاب نسبت به دیگر کتابها متمایز به نظرش رسید و فهمید که می تواند کتاب را با قیمتی بسیار بالاتر به فروش برسانند.

وی گفت: "حدود 10 سال پیش ، تصمیم گرفتیم که برخی از کتاب های قدیمی او را بفروشیم و سه مورد آن نیز در مدت 20 دقیقه در "ای بی" با قیمت 9.99 پوند به فروش رسید. من یک مغازه هستم و می دانستم که این یک فرصت تجاری است. چرا که اغلب کتاب های دخترم چاپ اول و کمیاب بودند. در مورد این کتاب نیز من شماره های شابک را چک کردم و متوجه شدم یکی از کتاب ها نه تنها چاپ اول است بلکه با امضای اصلی نویسنده همراه است."

وی می گوید چون این کتاب را از آمازون خریداری کرده بودیم اول تصور کردیم اشتباه می کنیم اما دیدیم کتاب با نام  جی کی روولینگ امضا شده و دقیقا نسخه اول هری پاتر است که در سال 1998 منتشر شده است. با توجه به این که چاپ اول تنها 500 نسخه را شامل می شد، این کتاب با امضای رولینگ بسیار ارزشمند به نظر می رسید بنابراین این پدر و دختر تصمیم گرفتند برای فروش گرانقیمت کتاب برنامه ریزی کنند.

 

هری پاتر جی کی رولینگ نویسنده مشهور
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین