کد خبر: 46632 A

رمان "من بن لادن را کشتم" نوشته مهدی رضایی در آمریکا به چاپ رسید.

ایران آرت، رمان "من بن لادن را کشتم" پنجمین اثر مهدی رضایی به زبان انگلیسی از سوی انتشارات Supreme Century منتشر شد.

مهدی رضایی در این باره گفت: "من بن لادن را کشتم" سومین کتابی است که از آثار من در خارج از کشور منتشر می شود و مترجم آن خانم "ماندانا داورکیا" است.

وی افزود: رمان "من بن لادن را کشتم" سال ۹۷ در ایران از سوی انتشارات آرادمان منتشر شده و در آستانه چاپ دوم قرار دارد. این رمان به وضعیت نابسامان جهانی با توجه به به فعالیت های ضد انسانی سازمان ملل و حکومت آمریکا می پردازد و جالب اینکه فصلی از این رمان به انتشار ویروس در سطح جهانی می پردازد که دور از حال و روز امروز جهان نیست.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، پیش از این رمان "چه کسی از دیوانه ها نمی ترسد؟"  او به زبان کردی در عراق با ترجمه "خالد فاتحی" و به زبان انگلیسی در آمریکا با ترجمه "ابراهیم دریایی مطلق" منتشر شده است و البته تعدادی از داستان های کوتاهش نیز در سوئد، روسیه و عراق منتشر شده و به زبان های ارمنی و ترکی استانبولی در دست ترجمه است.

مهدی رضایی، نویسنده، محقق و مدرس حوزه ادبیات داستانی است که تا به حال پنج اثر از وی با عنوان های "چه کسی از دیوانه ها نمی ترسد؟"، "آواز گوسفندها"، "روزگار فراموش شده"، "خطاهای نویسندگی و تجربیات نویسندگی" و "من بن لادن را کشتم" منتشر شده است.

 

مهدی رضایی من بن لادن را کشتم
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین