کد خبر: 48219 A

اولین کتاب صوتی منتشر شده از مجموعه داستان‌ هری پاتر به نویسندگی جی کی رولینگ منتشر شد.

ایران آرت: اولین کتاب صوتی منتشر شده از مجموعه داستان‌های هری پاتر و مدرسه جادوگری برای دارندگان دستگاه الکسا به صورت رایگان خواهد بود.

شرکت فروشگاه‌های آمازون اعلام کرده است اولین کتاب صوتی منتشر شده از مجموعه داستان‌های هری پاتر و مدرسه جادوگری برای دارندگان دستگاه الکسا به صورت رایگان خواهد بود.

الکسا (Alexa) نام دستگاهی متعلق به شرکت آمازون است که در حقیقت سرویس صوتی این فروشگاه آنلاین کتاب است که می‌تواند از خدمات صوتی و همچنین کتاب‌های صوتی استفاده کرد.

به گزارش ایبنا، سرویس صوتی الکسا (AVS) یک سیستم تشخیص صوت هوشمند است و با استفاده از خدمات درک زبان طبیعی، به شما امکان آن را خواهد داد تا با استفاده از هر دستگاه متصلی از طریق میکروفون و اسپیکر به آن متصل شوید.

الکسا برگرفته از کتابخانه اسکندریه است که تقریبا تمام اطلاعات جهان را در خود جای داده است. آمازون نیز هدفی مشابه با آن را دنبال می‌کند. هرچند الکسا همیشه در حال یادگیریست، اما به منبع عظیمی از اطلاعات نیز دسترسی دارد.

جی.کی.رولینگ اولین کتاب صوتی مجموعه داستان‌های هری‌پاتر را در ایام قرنطینه به صورت رایگان عرضه کرده است. این نویسنده انگلیسی گفته است تا چند ماه آینده دسترسی به این کتاب صوتی همچنان رایگان خواهد بود.

 

هری پاتر جی کی رولینگ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین