کد خبر: 52492 A

در شیکاگو کتاب‌فروشی یک شغل موروثی محسوب می‌شود و می‌توان گفت از اولین سال‌های ورود صنعت چاپ به کشور آمریکا این شهر کتاب‌فروشی داشته است.

ایران آرت: در میان شهرها و ایالت‌های آمریکا شهر شیکاگو به شهر دوستداران کتاب مشهور شده است به طوری که در این شهر کتاب فروشان سعی می‌کنند با روش‌های مختلف مشتری‌های خود را جذب کنند. در شیکاگو کتاب‌فروشی یک شغل موروثی محسوب می‌شود و می‌توان گفت از اولین سال‌های ورود صنعت چاپ به کشور آمریکا این شهر کتاب‌فروشی داشته است.

کتابفروشی کیمبی (Quimby) واقع در خیابان نورث شماره 1845 این شهر یکی از این کتابفروشی‌ها تقریباً قدیمی است که ویژگی منحصر به فردی دارد که شاید بتواند با این ویژگی حساب آن را از دیگر کتابفروشی‌های متعدد شهر جدا کرد. این کتابفروشی مثل دیگر فروشگاه‌ها نیست و شما نمی‌توانید جدیدترین کتاب‌ها را در لیست پرفروش‌ترین‌ها پیدا کنید. بلکه باید به دنبال کتاب‌های عجیب و غریب بگردید.

به گزارش ایبنا، کتابفروشی کیمبی دارای وسیع‌ترین مجموعه از کتاب‌هایی است که منتشر کننده آنها در آمریکا به ناشران غیرمعمول (Unusual) مشهور هستند. این ناشران هر کتاب و رمان مصور و غیرمصور زیرزمینی، منتقد دولت و کتاب‌های سیاسی را چاپ می‌کنند و به جرات می‌توان گفت از هر نسخه از این کتاب‌ها را می‌توان در این کتابفروشی جستجو کرد.

 

quimbys-bookstore-shutterstock-editorial-2762217a

کتابفروشی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین