کد خبر: 54009 A

رمان "نگهبان" که داستان برملا کردن یک توطئه توسط "جک ریچر" شخصیت مشهور داستان‌های "چایلد" را روایت می‌کند در اولین حضور در فهرست نیویورک تایمز در رتبه نخست قرار گرفت.

ایران آرت: فهرست هفتگی پرفروش‌های نشریه نیویورک‌تایمز منتشر شد و باز هم آثار جدید نویسندگان پرفروشی همچون "لی چایلد" و "جیمز پترسون" در این فهرست به چشم می‌خورد.

به گزارش ایسنا، "نگهبان" عنوان جدیدترین رمان از سری داستان‌های "جک ریچر" به قلم "لی چایلد" و "اندرو چایلد" است. رمان "نگهبان" که داستان برملا کردن یک توطئه توسط "جک ریچر" شخصیت مشهور داستان‌های "چایلد" را روایت می‌کند در اولین حضور در این فهرست در رتبه نخست رمان‌های جلد سخت قرار گرفته است.

پیش‌تر رمان "ماه آبی" از دیگر رمان‌های شخصیت "جک ریچر" در بین پنج رمان پرفروش این نشریه قرار گرفته بود.

"زمانی برای بخشش" نوشته "جان گریشام" دیگر نویسنده همواره پرفروش در رتبه دوم قرار دارد. رمان "زمانی برای بخشش" داستان فرد ۱۶ ساله‌ای را روایت می‌کند که در سال ۱۹۹۰ به قتل یک نماینده رسمی در شهر "کلنتن" متهم می‌شود.

در رتبه بعدی نیز رمان "بازگشت" به قلم "نیکلاس اسپارکس" به چشم می‌خورد.

در رتبه چهارم این فهرست اما جدیدترین رمان "جیمز پترسون" با همکاری "شان سرافین" با عنوان "سه زن ناپدید می‌شوند" قرار گرفته است. در این رمان داستان کارآگاهی به نام "شان والش" را می‌خوانید که باید پرونده‌ای درباره ناپدیدشدن سه زنی را حل کند که به خانه‌ای راه ‌یافته بودند که در آن مردی کشته شده بود.

"پسر شگفت‌انگیز ایستگاه قطار" نوشته "فنی فلگ" دیگر اثر این فهرست است. این رمان روایتگر پسری است که با بازگشت به شهر زادگاهش اتفاقاتی را رقم می‌زند که زندگی‌اش را تغییر می‌دهند.

 

نیویورک تایمز جان گریشام لی چایلد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین