کد خبر: 54043 A

در روزهای اخیر تصویری از دو صفحه متفاوت از کتاب درسی فارسی پایه هفتم در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شده است که نشان می‌دهد در متن اصلی داستانی از نادر ابراهیمی دست برده شده است.

ایران آرت: محسن حاجی میرزایی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: "از تغییر متن نویسنده فاخر کشورمان در کتاب فارسی پایه هفتم، متاسف شدم.(هرچند تغییر در دوره مسوولیت من نبوده است). در همان ماه های اول مسوولیت، فرآیند دقیق، منسجم و حرفه ای را برای بررسی و اصلاح تغییرات تدوین و ابلاغ کردم تا مطمئن شویم که در آینده شاهد چنین مواردی نخواهیم بود."

وی ادامه داد: "همچنین از همکاران خود در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی خواستم تغییرات دو سال اخیر کتابهای درسی را بازبینی و اصلاحات لازم را در چاپ جدید اعمال کنند."

به گزارش ایسنا در روزهای اخیر تصویری از دو صفحه متفاوت از کتاب درسی فارسی پایه هفتم، دوره اول متوسطه در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شده است که نشان می دهد در متن اصلی داستانی از "نادر ابراهیمی" - نویسنده سرشناس معاصر ایرانی - دست برده شده است.

 

61775780

رمان نادر ابراهیمی داستان
نظرات خوانندگان
  • یعنی چی؟! منظورتان چیست؟! یعنی می خواهید بگویید که به خاطر اسلام نجنگیدند؟!!!!!!! اگر به خاطر اسلام نجنگیدند پس یرای چی جنگیدند؟!!!!!!!
    اسلام یعنی: شرف، آزادگی، مردانگی، وجدان، غیرت، انسانیت، عدالت، کمک به هم نوع، دفاع از مظلوم، مقاومت و مبارزه در برابر ظالم؛ اسلام یعنی دفاع از ناموس، دفاع از وطن.
    اگر تعریف شما از اسلام این است پس هیچ اشکالی به متن وارد نشده است؛ اما اگر تعریف شما از اسلام چیز دیگری است پس وای به حال شما.

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین