کد خبر: 54079 A

حواشی حول و حوش زندگی شخصی جانی دپ ادامه دارد و حالا به نظر می‌رسد جی. کی. رولینگ، نویسنده انگلیسی هم با حذف نویسنده آمریکایی از فیلم "چانوران شگفت‌انگیز" مخالفتی ندارد.

ایران آرت: چند روز پیش دادگاه در انگلیس جانی دپ، بازیگر مشهور آمریکایی را در قضیه شکایتش از امبر هرد، همسر سابقش مقصر شناخت. پس از این خبر تولیدکنندگان فیلم "جانوران شگفت‌انگیز"، که در واقع اقتباسی سینمایی از کتابی به همین نان نوشته جی. کی. رولینگ است، جانی دپ را از این فیلم کنار گذاشتند.

با توجه به اینکه در ماجرای کنار گذاشتن جانی دپ از فیلم "دزدان دریایی کارائیب" نویسنده انگلیسی از این بازیگر آمریکایی و بازی‌اش در اقتباس سینمایی "جانوران شگفت‌انگیز" حمایت کرد همه منتظر عکس‌العملش به حذف نامش از فیلم بودند اما به نظر می‌رسد خانم نویسنده این بار مخالفتی با این موضوع ندارد.

به نقل از هالیوود ریپورتر رولینگ این بار مخالفتی با کمپانی "برادران وارنرز" نکرد. قاضی دادگاه در بریتانیا شکایت دپ از روزنامه "سان" را رد کرد. روزنامه "سان" در مطلبی درباره اختلافات جانی دپ و اَمبر هرد بازیگر آمریکایی را فردی معرفی کرد که زنان را کتک می‌زند. همین موضوع سبب شد برادران وارنرز تصمیم بگیرند دپ را از این پروژه کنار بگذارند.

ایبنا نوشت سکوت خانم رولینگ تفاوت آشکاری با عکس‌العمل او در سال 2017 دارد. رولینگ از تصمیم کمپانی برادران وارنز در انتخاب جانی دپ برای این فیلم حمایت کرده بود. "جانوران شگفت‌انگیز 3" قرار بود ماه نوامبر سال 2021 اکران شود اما به دلیلی شرایط ایجادشده توسط پاندمیک کرونا به تاریخ دیگری موکول شد. "برادران وارنرز" کمی بعد اعلام کردند این فیلم در تابستان 2022 به نمایش می‌آید.

خود رولینگ در نوشتن فیلمنامه همکاری کرده است و کارگردانی آن را دیوید ییتز به عهده دارد. ییتز پیش از این کارگردانی چهار فیلم "هری پاتر" و "جانوران شگفت‌انگیز" یک و دو را نیز انجام داده است.

در سال 2017 رولینگ طی بیانیه‌ای در دفاع از جانی دپ گفته بود: "با توجه به درک ما از شرایط، من و فیلمساز از تصمیم خود خوشحال هستیم و دوست دارم با همین گروه بازیگران به کار خود ادامه دهسم و از اینکه جانی نقش اصلی این فیلم را به عهده دارد راضی هستیم. درک می‌کنم ممکن است بعضی‌ها از این تصمیم راضی نباشند اما وجدان ما راحت است."

 

جانی دپ جی کی رولینگ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین