کد خبر: 56105 A

دوران قرنطینه و شیوع ویروس کرونا و خانه‌نشین شدن نیز نتوانسته استیل را از نوشتن بازدارد.

ایران آرت: دانیل استیل نویسنده 73 ساله آمریکایی معمولاً با نوشتن رمان‌ها و داستان‌های عاشقانه در این کشور شناخته شده است و در چند دهه اخیر علاوه بر 80 رمانی که نوشته است بسیاری داستان کوتاه عاشقانه نیز در مجلات از او منتشر شده است.

استیل، اولین رمان خود را در 20 سالگی منتشر کرد. از عجایب فعالیت نویسندگی استیل این است که همزمان روی چند کتاب کار می‌کند و وقتی درباره یک داستان تحقیق می‌کند، دیگری را می‌نویسد و سومین کتاب را در حال تمرین دارد. خودش می‌گوید در طول روز تنها ساعت‌هایی که خواب است به نوشتن نمی‌پردازد.

به گزارش ایبنا دوران قرنطینه و شیوع ویروس کرونا و خانه‌نشین شدن نیز نتوانسته استیل را از نوشتن بازدارد و قرار است شش رمان از این نویسنده آمریکایی در سال 2021 از سوی انتشارات دلاکورته وارد بازار کتاب شود که در زیر به طور مختصر به بررسی آنها پرداخته‌ایم:

عاشقانه / 2 مارس

استیل در این رمان داستان و ماجرای زندگی خانواده‌ای را تعریف می‌کند که در میان روابط آنها رابطه عاشقانه یک زن و شوهر و خواهران آنها بازگو می‌شود.

در جستجوی اشلی / 27 آوریل

این رمان ماجرای زندگی و سرنوشت دو خواهر است که بعد از سال‌ها به هم می‌رسند و درصدد جبران اشتباهات گذشته خود برمی‌آیند.

نه زندگی / 6 جولای

این رمان ماجرای زنی است که در زندگی شخصی خود به طور افراطی محافظه‌کار است ولی ناگهان متوجه می‌شود که زندگی مردی که عاشقش است، در خطر افتاده است.

دانیل استیل

پیچیدگی‌ها / 17 آگوست

پشت پرده فعالیت هتل لوکس شهر پاریس اتفاقاتی در جریان است که همگی به گونه‌ای به مشتری‌ها و مهمانان این هتل مربوط می‌شوند.

پیشخدمت / 5 اکتبر

یواخیم وون هارتمن پسری جوان است که در بوینس‌آیرس پایتخت آرژانتین بزرگ شده است ولی همراه مادر آلمانی‌اش به اروپا مهاجرت می‌کنند و مجبور هستند به خاطر امرار معاش در خانه‌های مردان ثروتمند کار کنند. برخورد دنیاهای متفاوت در این رمان عاشقانه محور داستان استیل در این رمان است.

پرواز فرشتگان / 23 نوامبر

اطلاعاتی درباره این رمان از سوی ناشر اثر منتشر نشده است.

 

نویسنده زن دانیل استیل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین