کد خبر: 57066 A

قرار است شش رمان از دانیل استیل نویسنده مشهور آمریکایی در سال ۲۰۲۱ از سوی انتشارات دلاکورته وارد بازار کتاب شود.

ایران آرت: دانیل استیل، نویسنده ۷۳ساله آمریکایی معمولاً با نوشتن رمان‌ها و داستان‌های عاشقانه در این کشور شناخته شده است و در چند دهه اخیر علاوه بر ۸۰رمانی که نوشته است بسیاری داستان کوتاه عاشقانه نیز در مجلات از او منتشر شده است. استیل، اولین رمان خود را در ۲۰سالگی منتشر کرد.

از عجایب فعالیت نویسندگی استیل این است که همزمان روی چند کتاب کار می‌کند و وقتی درباره یک داستان تحقیق می‌کند، دیگری را می‌نویسد و سومین کتاب را در حال تمرین دارد. خودش می‌گوید در طول روز تنها ساعت‌هایی که خواب است به نوشتن نمی‌پردازد.

به نقل از هفت صبح، دوران قرنطینه و شیوع ویروس کرونا و خانه‌نشین شدن نیز نتوانسته استیل را از نوشتن بازدارد و قرار است شش رمان از این نویسنده آمریکایی در سال ۲۰۲۱ از سوی انتشارات دلاکورته وارد بازار کتاب شود؛ از جمله کتاب "عاشقانه".

استیل در این رمان داستان و ماجرای زندگی خانواده‌ای را تعریف می‌کند که در میان روابط آنها رابطه عاشقانه یک زن و شوهر و خواهران آنها بازگو می‌شود. رمان "در جستجوی اشلی" نیز ماجرای زندگی و سرنوشت دو خواهر است که بعد از سال‌ها به هم می‌رسند و درصدد جبران اشتباهات گذشته خود برمی‌آیند.

دانیل استیل

"نه زندگی"، ماجرای زنی است که در زندگی شخصی خود به طور افراطی محافظه‌کار است ولی ناگهان متوجه می‌شود که زندگی مردی که عاشقش است، در خطر افتاده است. در "پیچیدگی‌ها" پشت پرده فعالیت هتل لوکس شهر پاریس اتفاقاتی در جریان است که همگی به گونه‌ای به مشتری‌ها و مهمانان این هتل مربوط می‌شوند.

 

دانیل استیل دنیل استیل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین