کد خبر: 57668 A

جی‌کی ‌رولینگ، خالق مجموعه داستان‌های "هری پاتر" قرار است یکی کتاب کودک جدید تحت عنوان "خوک کریسمس" در ماه اکتبر سال جاری روانه بازار نشر کند.

ایران آرت: انتشارات اسکولاستیک، ناشر امریکایی مجموعه هری پاتر خبر داده که کتاب کودک جدید خالق هری پاتر که همه شخصیت‌های آن هم جدید و متفاوت هستند درباره پسربچه‌ای به نام جک است که اسباب بازی‌ مورد علاقه‌اش که یک خوک عروسکی است گم شده است.  اما شب کریسمس شبی عادی مثل شب‌های دیگر نیست. شبی است که چیزهای گم‌شده می‌توانند پیدا می‌شود؛ حتی عروسک‌های گم‌شده.

جک با عروسک جدیدش وارد یک ماجراجویی جادویی برای پیدا کردن بهترین دوست‌ گم‌شده می‌شوند. لازم به ذکر است که تصویرگری این کتاب جدید بر عهده جیک فیلد خواهد بود.

به گزارش ایبنا جی. کی رولینگ، رمان‌نویس بریتانیایی که عمده شهرتش برای انتشار مجموعه داستان‌های فانتزی هری پاتر است چند رمان پلیسی را نیز با نام مستعار جی کی گالبریث و کتاب‌ کودکی با عنوان  ایکابوگ منتشر کرده است.

رولینگ داستان کتاب ایکابوگ که ماجرای آن در مدرسه جادوگری و ساحرگی هاگوارتز اتفاق نمی‌افتد، سال‌ها پیش برای فرزندانش نوشته بود و در سال 2020 تصمیم گرفت آن را برای کودکانی که در قرنطینه مانده‌اند به صورت رایگان منتشر کند.

 

هری پاتر جی کی رولینگ خوک کریسمس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین