کد خبر: 58865 A

ماهور احمدی یک روز پس از بستری شدن پدرش در بیمارستان، از بهبود وضعیت جسمی این شاعر خبر داد.

ایران آرت: حال عمومی احمدرضا احمدی که از شامگاه دوشنبه (دهم خردادماه) برای تعویض باتری قلب در سی‌سی‌یو بستری شده، حالا مساعد است.

صفحه احمدرضا احمدی که تحت نظر فرزند این شاعر و نویسنده پیشکسوت اداره می‌شود، امروز (دوازدهم خردادماه) با اعلام آخرین وضعیت جسمی او نوشته است: "باتری قلب شاعر عوض شد و به لطف پزشکان و انرژی و مهر شما حال عمومی‌اش مساعد است و در صورت صلاحدید پزشک معالج، به زودی راهی خانه خواهد شد."

ماهور احمدی دیروز درباره بستری شدن احمدرضا احمدی در بیمارستان نوشته بود: "بابا چند روزی پاش ورم شدید داشت، دکتر داروهاش رو تغییر داد ولی بهتر نشد. دیشب با دکتر تماس گرفتیم و گفت باید سریع بستری بشه. ساعت ١١ دیشب در سی‌سی‌یو بستری شد. مشکل از باتری قلبه که ضعیف شده و عملکرد قلب رو پایین آورده و در نتیجه کلیه درست کار نمی‌کنه. طی چند روز آینده باتری عوض می‌شه. دوستان خوبم حتما شما رو در جریان وضعیت بابا قرار می‌دم. نگران نباشید و مثل همیشه دعاها و انرژی‌های خوب‌تون رو شامل حال بابا کنید."

احمدرضا احمدی، شاعر و نویسنده متولد ۳۰ اردیبهشت ۱۳۱۹ در کرمان است. از آثار او در حوزه شعر می‌توان به "دفترهای واپسین"، "دفترهای سالخوردگی"، "هزار اقاقیا در چشمان تو هیچ بود" و "روزی برای تو خواهم گفت" و از آثار او در حوزه کودک و نوجوان می‌توان به "دیگر در خانه پسرک هفت صندلی بود"، "دخترک ماهی تنهایی" و "مزرعه گل‌های آفتابگردان"  اشاره کرد. 

 

احمدرضا احمدی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین