کد خبر: 61491 A

عضو کارگروه صیانت از حقوق نشر اتحادیه ناشران تهران گفت: تعداد زیادی کتاب‌ قاچاق و ممنوعه شامل آثاری درباره سلطنت‌طلب‌‌ها، آثار بدون مجوز، همچنین کتاب‌های پرفروش ناشران که به‌صورت قاچاق منتشر شده بودند ضبط شد.

ایران آرت: خبرگزاری کتاب ایران نوشت: پلیس امنیت، ساعتی پیش با حضور در راسته کتابفروشان خیابان انقلاب، حدود هشت بساط‌گستر کتاب‌‌های غیرقانونی را دستگیر و کتاب‌های آن‌ها را توقیف کرد.

یکی از اعضای کارگروه صیانت از حقوق نشر اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان تهران، در گفت‌وگو با ایبنا، از عملیات پلیس امنیت در میدان انقلاب خبر داد و گفت: ساعتی پیش پلیس امنیت با حضور در میدان انقلاب و راسته کتابفروشان، جمعی از بساط‌گستران کتاب‌های غیرقانونی و قاچاق را دستگیر کرد.

وی با بیان اینکه حدود هشت بساط‌گستر کتاب در این جریان دستگیر شده‌اند، عنوان کرد: در این روند، تعداد زیادی کتاب‌ قاچاق و ممنوعه شامل آثاری درباره سلطنت‌طلب‌‌ها، آثار بدون مجوز، همچنین کتاب‌های پرفروش ناشران که به‌صورت قاچاق منتشر شده بودند ضبط شد.

این عضو کارگروه صیانت از حقوق نشر افزود: این بساط‌گستران در حد فاصل میدان انقلاب تا دانشگاه تهران حضور داشتند و هر روز روبه‌روی کتابفروشی‌ها بساط پهن می‌کردند.

 

ادبیات میدان انقلاب کتابفروشی کتابفروش
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین