کد خبر: 61568 A

ناشرین و نویسندگان تا ۱۵ مهرماه فرصت دارند کتاب‌های ایرانی و آثار منتشر شده در سال ۱۳۹۹ را به دبیرخانه نخستین دوره جایزه ادبی اصغر عبداللهی ارسال کنند.

ایران آرت: محمد طلوعی، عضو هیات امنا نخستین دوره جایزه ادبی «اصغر عبداللهی» گفت: ۱۵ مهر ماه آخرین مهلت ارسال آثار به جایزه ادبی «اصغر عبداللهی» است.

محمد طلوعی با اشاره به اینکه نخستین دوره این جایزه ادبی در سال ۱۴۰۰ برگزار می شود، افزود: ناشرین و نویسندگان تا ۱۵ مهرماه فرصت دارند کتاب‌های ایرانی و آثار منتشر شده در سال ۱۳۹۹ را به دبیرخانه ارسال کنند.

او با بیان اینکه دبیرخانه با بررسی فهرست خانه‌ی کتاب سعی کرده تا تمامی کتاب‌های چاپ اول سال ۱۳۹۹ در حوزه رمان، مجموعه داستان و ناداستان را تهیه و بررسی کند، ادامه داد: ناشران و نویسندگان با ارسال آثارشان به دبیرخانه می‌توانند این روند را تسریع بخشند.

به گفته طلوعی جایزه‌ ادبی «اصغر عبداللهی» یک جایزه خصوصی است که منابع مالی و معنوی‌اش را دوست‌داران ادبیات تامین می‌کند، کتاب‌های رمان، مجموعه داستان و ناداستان را بررسی خواهد کرد و تمرکزش بر ماجراپردازی در ادبیات است.

اختر اعتمادی (همسر اصغر عبداللهی)، رسول صدرعاملی (فیلمساز)، علی خدایی (داستان‌نویس)، محمد طلوعی (داستان‌نویس) و آرش صادق‌بیگی (داستان‌نویس) اعضای هیات امنای این  جایزه ادبی هستند.

 

جایزه ادبی اصغر عبداللهی جایزه ادبی اصغر عبداللهی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین