کد خبر: 61931 A

فردا نمایشگاه کتاب فرانکفورت به پایان می رسد

ایران آرت: کتاب «هنرهای نمایشی» روانشناسی و جامعه‌شناسی تئاتر تألیف حسن پورگل‌محمدی در هفتاد و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت حضور دارد.

این دوره از نمایشگاه از تاریخ (۲۸ مهر تا ۲ آبان _ ۲۰ تا ۲۴ اکتبر ۲۰۲۱) در کشور آلمان برگزار می‌شود . این نمایشگاه یکی از معتبرترین نمایشگاه‌های فرهنگی در عرصه نشر و مطبوعات و کتاب در سراسر جهان است که همه سال برقرار و برگزار می‌شود و بعد از اعلام کارشناسی نهایی کتاب‌ها از سراسر جهان، تعدادی از کتاب‌های تخصصی، ارزشمند و قابل بحث و اندیشه، نامه حضور در نمایشگاه را دریافت می‌کنند. کتاب فوق توسط انتشارات طراحان تین به تاریخ اردیبهشت ۱۴۰۰ چاپ و وارد بازار کتاب در ایران شده است.

کتاب هنرهای نمایشی در ۹ فصل توسط نویسنده، گردآوری و پژوهش شده که بصورت جامع به روان و جامعه پرداخته است و جایگاه تئاتر را از یونان باستان تا هند و از ایران تا آمریکا با زبانی ساده و روان پردازش و به قلم تحریر درآورده. در این کتاب فضیلت هنرهای نمایشی بر بهبود و سلامت جامعه نماد دو چندان دارد و تمام اقشار جامعه در شغل‌های مختلف می‌توانند معنای هنر و تئاتر را از الفبا تا انتها به راحتی با مطالعه این کتاب درک کنند و به فهم صحیح هنرهای نمایشی برسند.

 

آلمان بازار کتاب نمایشگاه کتاب فرانکفورت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین