کد خبر: 62405 A

«موزه کودکی ایرانک» که به دلیل شیوع ویروس کرونا حدود دو سال تعطیل بود، از ۲۱ آبان‌ماه دوباره فعالیت خود را از سر می‌گیرد.

ایران آرت: روز جمعه ۲۱ آبان درهای «موزه کودکی ایرانک» به روی همه علاقه‌مندان گشوده می‌شود!

به گزارش ایسنا، نزدیک به دو سال است که درهای موزه کودکی به سبب همه‌گیری ویروس کرونا به روی دوستان و علاقه‌مندانش بسته بود. اکنون پس از این دوره بلند از دوری، موزه کودکی ایرانک آماده می‌شود تا دوباره آغوش گرم خود را به روی همه مخاطبان و به ویژه کودکان و نوجوانان عزیز این سرزمین بگشاید.

موزه کودکی ایرانک در نیمه تابستان سال ۹۸ آغاز به کار کرد و قرار بود یک سال درهایش به روی همگان باز بماند که با رسیدن کابوس ویروس کرونا بعد از ۶ ماه در حالی که فهرست بلندی از مهدکودک‌ها، پیش‌دبستانی‌ها و مدارس در انتظار فرارسیدن نوبت خود بودند، به ناچار برای یک تعطیلی موقت درهای خود را بست و شوربختانه این تعطیلی موقت نزدیک به دو سال به درازا انجامید.

اما در آن شش ماهی که موزه کودکی فعالیت می‌کرد با وجود همه مشکلات از آلودگی هوا تا مشکلات اجتماعی و ناهمواری‌های اقتصادی، گردانندگان موزه با استقبال کم‌نظیر مخاطبان کوچک و بزرگ خود همراه شدند.

در وضعیتی درهای موزه را می‌گشاییم که تنها چهارماه از آن دوره یک‌ساله باقی مانده است. این خبر خوش نیست، اما واقعیتی است که باید با مخاطبان خود در میان بگذاریم و بگوییم در این فرصت باقی‌مانده با پشتیبانی‌های همیشگی خود از موزه، با دیدارهای دوباره  و دعوت از همه علاقه‌مندان و دوستان، خاطره‌هایی زیبا، باشکوه و ماندگار از موزه کودکی به همراه ببرید. شاید استقبال و پشتیبانی‌های شما راه را برای ادامه کار این موزه هموارتر کند.

 

موزه کودکی ایرانک کتابک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین