حجم ویدئو: 21.97M | زمان ویدئو: 00:03:32

ایران آرت: اشـکان خطیبی موزیک‌ویدئویی به‌نام «دستاتو بده من» در اینستاگرامش منتشر کرد. این ویدئو آن‌طور که خطیبی در اینستاگرامش نوشته کاری است از گروه «اشکان و دوستان» که اشکان خطیبی و سروین ضابطیان خواننده آن هستند.

ضمن اینکه خطیبی ترانه آن را هم سروده است. تنظیم این اثر را امیر عظیمی برعهده داشته و پوریا تکاور هم کارگردان ویدئو بوده است.

ویدئوی «دستاتو بده من» از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی با استقبال مواجه شد.

اشکان خطیبی بازیگر و کارگردان در این باره می‌گوید: «موزیک ویدئوی «دستاتو بده من» قرار نبود منتشر شود. می‌خواستیم این ترانه و ویدئوی آن را در پایان نمایش «چخوف خوانی زیر نظر نماینده فدراسیون روسیه» منتشر کنیم که اجرای نمایش ما هم مانند سایر نمایش‌ها به‌دلیل شیوع بیماری کرونا متوقف شد.

به همین دلیل همان‌طور که در اینستاگرامم نوشتم به این نتیجه رسیدم حالا که بیشتر از هر زمان دیگری به حال خوب نیاز داریم این ویدئو را به‌عنوان عیدی از طرف خودم و گروهی که در تهیه ویدئو با من همکاری کردند منتشر کنم تا شاید کمی به بهتر شدن حال مردم کمک کند.

اشکان خطیبی درباره کسانی که در این ویدئو با او همکاری کردند اطلاعات بیشتری هم داده که می توانید با کلیک روی این خبر ایران آرت 

ماجرای ویدئو پربازدید اشکان خطیبی 

و نیز این خبر و پادکست : اشکان خطیبی به مبارزه با غم رفت

بخوانید.

کد خبر: 47390 |

اشکان خطیبی و دستاتو بده من را ببینید و انرژی بگیرید/فیلم

ارسال نظر