کد خبر: 27921 A

ستاره سینمای هالیوود در اولین همکاری‌اش با برند شنل، طلا و جواهرات این برند را تبلیغ کرد.

ایران آرت: کیرا نایتلی بازیگر 33 ساله بریتانیایی است که با درخشش در تئاتر برادوی و نیز ایفای نقش در کمدی "مثل بکهام کات‌دار بزن" و فیلم "دزدان دریایی کاراییب" در دنیای هنر به شهرت رسید. این بازیگر تاکنون جوایز متعدی را کسب کرده و برای جوایز معتبری همچون اسکار و گلدن گلوب هم نامزد شده است.

به گزارش ایران آرت، نایتلی که در بین سال‌های 2004 تا 2007 از سوی بیش از 20 مجله و رسانه به‌عنوان یکی از زیباترین و خوش‌پوش‌ترین زنان جهان انتخاب شد، در طول این سالها کمتر پیش آمده که به‌عنوان مدل فعالیت کند اما او به تازگی با برند شنل وارد همکاری شده و از زیبایی ذاتی و استعدادش در زمینه بازیگری‌ برای تبلیغ محصولات شنل کمک گرفته است.

2

ستاره سینمای هالیوود در همکاری با برند شنل، خط تولید طلا و جواهرات این برند با نام coco crush را تبلیغ کرده است که این مجموعه شامل حلقه، گوشواره، گردنبند و دستبند است.

4

در آگهی‌های ویدئویی که شنل منتشر کرده، کیرا نایتلی جواهرات این برند را معرفی می‌کند و جملاتی ماندگار از کوکو شنل، بینانگذار برند شنل را نیز نقل قول می‌کند. 

طلا و جواهرات coco crush از روز 27 اکتبر عرضه شده و در وب‌سایت برند شنل قابل خریداری است. 

5

این نخستین همکاری نایتلی با برند فرانسوی شنل است و با توجه به اینکه شنل ارتباط خوبی با بازیگران هالیوود از جمله مارگو رابی و سوفی ترنر دارد، به نظر می‌رسد همکاری‌اش با نایتلی نیز تداوم داشته باشد.

3

8

7

کوکو شنل جواهرات شنل برند شنل کیرا نایتلی طلا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین