کد خبر: 32706 A

فشن‌شو توری برچ در هفته مد نیویورک با استقبال مواجه شد.

ایران آرت: برند "توری برچ" در هفته مد نیویورک از کالکشن پاییز 2019 خود رونمایی کرد. صاحب این برند یعنی توری برچ، طراح مد 52 ساله آمریکایی است که سال 2015 به عنوان هفتادوسومین زن قدرتمند جهان از سوی مجله فوربز برگزیده شد.

به گزارش ایران آرت، مجله منودلیار درباره کالکشن جدید این برند که در هفته مد نیویورک رونمایی شد نوشته است: اولین چیزی که در شروع کت واک هم دیدیم، استفاده از پالتوهای بلند است. با اینکه در فشن شوهای گذشته دیدیم که کتهای کوتاه، کاپشن های پافی کوتاه و حتی کت های پوست مصنوعی با قد متوسط برای پاییز و زمستان سال آینده ترند هستند اما دلیل بر این نیست که پالتو و کاپشن های بلند خودشان را از تک و تا بیاندازند.

ToryBurchRF190435

در این کت واک هم پالتو های بلند با برش های ساده و راسته را می بینیم. البته ناگفته نماند که جای پارچه های چهارخانه، خصوصا همان چهارخانه معروف توسی در میان لباس ها و بارانی های بلند اصلا خالی نیست و قرار است چهارخانه ها در سال ۲۰۱۹ خودشان در قالب ترند های مختلف نشان بدهند.

ToryBurchRF190321

یکی از چیز هایی که خیلی جلب توجه می کرد ترکیب پارچه های تابستانی از تو و حریر گرفته تا دانتل های دوست داشتنی با پارچه ها و لباس های زمستانی بود. مثلا همین ترند لایه لایه لباس پوشیدن خودمان که این فصل مد بود را استفاده کرده بود و ترکیب زیبایی از تابستان و پاییز را ارائه داد.

ToryBurchRF190337 (1)

در چند استایل مختلف که به روی صحنه رفت شاهد پیراهن های حریر چند لایه یا دانتل هایی بودیم که با استفاده از کمربند تزیین شده و همراه چکمه های بلند رنگی و کت های زمستانی تکمیل شده بودند. علاوه بر متفاوت بودن این استایل ها شاید بر خلاف تصور برخی افراد اتفاقا ترکیب این آیتم ها کنار هم کاربردی هم باشد. برای اوایل پاییز که هوا تکلیفش با خودش هم روشن نیست یا حتی اواخر زمستان که هوا آفتابیست اما سوز و سرما هم دارد، این انتخاب این ترکیب های زنانه می تواند گزینه خوبی باشد.

ToryBurchRF190372

ترند بعدی استفاده از چین در قسمت یقه و آسین شومیزها و پیراهن هایی بود که توسط این برند طراحی شده بود که به وضوح می شد آن را روی صحنه دید. و در نهایت استفاده از رنگ ها برای پاییز و تابستان سال آینده می تواند بشاشیت و حال و هوای تابستان را در فصل سرما به همراه داشته باشد. استفاده از رنگ های مختلف و ترکیب چند الگو برای ایجاد هیجان و تحرک آنقدر در این مجموعه به چشم می خورد که حتی این روند را در طراحی چکمه های بلندی که پای مدل ها بود هم می دیدیم. خب گویا قرار است پاییز سال بعد برایمان حال و هوای تابستانی داشته باشد.

ToryBurchRF190297

ToryBurchRF190211

ToryBurchRF190238

ToryBurchRF190470

مدل فشن شو مانکن مدلینگ هفته مد نیویورک توری برچ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین