کد خبر: 40763 A

برند اچ.اند.ام با همکاری برند پرینگل اسکاتلند از مجموعه پاییز و زمستان 2020 خود رونمایی کرد.

ایران آرت: اچ اند ام (H&M) به دلیل همکاری با طراحان پرفروشی همچون "ورساچه"، "بالمین"، "اردم" و "جیامباتیستا والی" مشهور شده است. در پاییز امسال، این تولید کننده معروف لباس با پیوستن به "پرینگل" اسکاتلند که نامی آشنا در لباس بافتنی است، ترکیبی پرشور خلق کرده است.

همزمان با تغییر هوا و رفتن به سمت پاییز، این دو نام بزرگ تجاری مجموعه‌ای را ارائه داده‌اند و قول می‌دهند که این لباس‌ها مهمترین جا را در کمد لباس‌های زمستانی‌تان به خود اختصاص دهند. از ژاکت‌های جلوبسته راحت تا لباس‌های ورزشی بلند، در این مجموعه جای دارند.

بر اساس گزارش ایندیپندنت، کتی والاس، مدیر پرینگل اسکاتلند می‌گوید: "پرینگل اسکاتلند سابقه‌ای طولانی در همکاری با دیگر برندها دارد و این آخرین همکاری با اچ اند ام، بسیار الهام بخش بوده است.ما همیشه به دنبال راه‌های جدیدی برای معرفی لباس‌های بافتنی موروثی خود هستیم و امیدواریم که این جدیدترین لباس‌های ورزشی سرزنده با طرح‌های معروف آرگایل و فرآیل، مشتریان فعلی ما را راضی کند، و همچنین از طریق اچ اند ام به مخاطبان جهانی برسد".

2

طرح‌های آرگایل و ژاکارد، تولیدکننده بریتانیایی لباس‌های بافتنی، در این مجموعه با چرخش ظریفی دیده می‌شود. تکه‌های اصلی شامل ژاکت با الهام از طرح‌های لوزی با بافت میله‌ای پشمی، و همچنین بلوزهای یقه قیفی تاشده با آستین‌های گشاد است.

در جای دیگر، نخ‌های سنتی به وفور در لبه‌های ژاکت کار شده و پیراهن‌های بافتنی زنانه با زیپ‌های حلقه‌دار بسته می‌شوند.

1

با استفاده از پلی استر بازیافت شده و پنبه ارگانیک در کنار پشم کوزی، این مجموعه در رنگ‌های پاییزی از خاکستری، قهوه‌ای بیسکویتی و خردلی قرار می‌گیرد که در سراسر آن، رنگ زرد فسفری به چشم می‌خورد.

3

قیمت‌ها نیز بسیار مقرون به صرفه هستند، از ۶.۹۹ پوند برای یک جفت دستکش بدون انگشت شروع می‌شود تا ۴۹.۹۹ پوند برای یک ژاکت کشباف جلو باز.

4

لباس‌های اچ اند ام و پرینگل اسکاتلند از سوم اکتبر در فروشگاه ها و به صورت آنلاین در معرض فروش قرار دارد.

 

مدل مانکن اچ اند ام پرینگل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین