کد خبر: 41991 A

انتشار مدل‌های جدید لباس گوچی باعث واکنش کاربران ایرانی در فضاهای مجازی شده است.

ایران آرت، شباهت ظاهری و نوع پوشش مدلینگ‌‌های گوچی در ارائه ساعت Grip با لباس‌های دهه ۵۰ و ۶۰ در ایران مورد توجه کاربران در صفحات اجتماعی قرار گرفت.

برند گوچی یکی از قدیمی‌ترین برندهای لوکس برجسته در جهان با سابقه‌ای نزدیک به یک قرن و با نوآوری در صنعت مد و تولیدات با کیفیت ایتالیایی است. این برند در رونمایی از ساعت Gucci Grip هفت اجتماع از سراسر جهان را در یک سری تصاویر، فیلم‌ها و آثار هنری جمع کرد که همگی از این ساعت که دنیای اسکیت بازی الهام بخش آن بوده است، استفاده می‌کنند. شباهت ظاهری در نوع پوشش این مدلینگ‌ها به نوع پوشش در دهه ۵۰ و ۶۰ در ایران باعث شگفتی کاربران شده است.

گوچی

به گزارش اسپوتنیک، کاربران ایرانی عنوان می‌کنند گمان نمی‌کردند نوع پوشش در دهه ۵۰ و ۶۰ شمسی در ایران، برای برند گوچی الگو باشد. آنها این شباهت‌ها را بی‌دلیل نمی‌‌دانند و معتقدند با گذشت زمان نوع پوشش طی دوره‌ای دوباره تکرار خواهد شد. بسیاری از این کاربران با بیان اینکه با دیدن نوع پوشش این مدلینگ‌ها خاطرات جوانی‌شان زنده شد، این طراحی را جالب و دیدنی می‌دانند.

گوچی

جمعی از کاربران نیز این نوع طراحی و پوشش را مناسب برند گوچی نمی‌دانند و عنوان می‌کنند انتظار دارند این برند فوق‌لاکچری سبک متفاوت و جدید ارائه کند.

گوچی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین