کد خبر: 42929 A

دیوید بکام گفت: من هوادار پر و پا قرص سریال پیکی بلایندرز هستم و همیشه از این نوع لباسها خوشم می‌آمده. این لباسها اتوریته دارند.

ایران آرت: دیوید بکام اسطوره فوتبال بر اساس سفارش سریال پیکی بلایندرز مجموعه پوشاک مردانه‌ای با توجه به آنچه در این سریال به تصویر کشیده شده تولید خواهد کرد.

شرکت تولید پوشاک کنت اند کورون که مالکیتش در اختیار دیوید بکام اسطوره  فوتبال است اعلام کرد که در همکاری با سریال تلویزیونی پیکی بلایندرز، یک مجموعه جدید پوشاک آقایان تولید خواهد کرد که طراحی آن بر اساس لباسهایی است که در این سریال دیده شده است.

این مجموعه پاییزه- زمستانه که این هفته در هفته مد لندن از آن رونمایی شد حال و هوای دهه 1920 را تداعی می‌کند، یعنی همان حال و هوایی که در سریال پیکی بلایندرز به تصویر کشیده شده و مورد استقبال مخاطبان سریال قرار گرفته است.

01454702

به گزارش ورزش سه، دیوید بکام در گفتگو با روزنامه انگلیسی گاردین در این باره گفت:" من هوادار پر و پا قرص سریال پیکی بلایندرز هستم و همیشه  از این نوع لباسها  خوشم می‌آمده. این لباسها اتوریته دارند".

بکام همچنین درباره علاقه خود به کلاه‌های کپ که در سریال پیکی بلایندرز و توسط ستار‌ه‌های این سریال بسیار معروف شده و این روزها دوباره هواداران  زیادی پیدا کرده هم گفت:" من علاقه به این کلاه‌ها را از پدربزرگم به ارث برده‌ام و از وقتی جوان بودم از این کلاه‌ها می‌گذاشتم. بروکلین پسرم هم به این کلاه‌ها علاقه دارد".

 

پوشش لباس دیوید بکهام پیکی بلایندرز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین