کد خبر: 47094 A

دختر ۲۳ ساله اهل افغانستان عنوان مانکن سال اتریش را به خود اختصاص داده و مورد توجه برندهای مد و لباس قرار گرفته است.

ایران آرت: طیبه احمدی پنج سال پیش به‌عنوان پناهجو به اتریش رفت. او ۲۳ ساله، متولد مشهد و اهل افغانستان است. طیبه اولین پناهجویی است که در یک شوی تلویزیونی انتخاب مانکن برنده شده است.

به گزارش ایران‌آرت، طیبه احمدی می‌گوید با آنکه مدت کوتاهی است که از یک دنیای معمولی وارد دنیای پر زرق و برق مد شده است، به این دنیا عادت کرده و مرتب در سفر است. او می‌گوید عاشق این شغل است و با آنکه شاید روزنامه 14 تا 15 ساعت کار می‌کند، همه چیز برایش لذت‌بخش است.

او درباره ماجرای مدل شدنش به بی‌بی‌سی می‌گوید: من همیشه آرزوی مدل شدن داشتم، اما بعد از اینکه به اتریش مهاجرت کردم در یک جایی کار می‌کردم که همه همکارانم به من می‌گفتند فیس و فیزیک تو برای مدل شدن بسیار مناسب است.

طیبه خود را در دو آژانس مدلینگ در اتریش و آلمان ثبت‌نام کرد و قبول شد. سال گذشته در شوی تلویزیونی "اتریش به دنبال مانکن برتر می‌گردد" شرکت کرد و اول شد.

photo_۲۰۲۰-۰۳-۱۱_۱۳-۱۴-۴۵

او می‌گوید: من سال 2015 به اروپا آمدم. مهاجرت برای من بسیار سخت و طولانی بود. به جای اینکه یک استرس جسمانی داشته باشم یک استرس روحانی داشتم. بعد از مدتی زبان یاد گرفتم و بعد کار پیدا کردم. بعد به این ایده رسیدم که مدل شوم و فهمیدم که در این زمینه استعداد دارم.

photo_۲۰۲۰-۰۳-۱۱_۱۳-۱۴-۳۴

طیبه احمدی که چندی پیش برای ارائه جدیدترین محصولات آرایشی لیلی حمیدی، چهره‌پرداز سلبریتی‌ها به آلمان رفته بود، در این‌باره گفت: یکی از بزرگترین آرزوهای من این بود که همراه لیلا حمیدی با همدیگر یک شوتینگ داشته باشیم. لیلا حمیدی همیشه الگوی من بوده و هست. یک وجه مشترک ما این است که هر دوی ما خانم‌های افغان هستیم و هر دو در خارج از کشور زندگی می‌کنیم. من مدل هستم و لیلا حمیدی یک استایلینگ موفق در آلمان است.

photo_۲۰۲۰-۰۳-۱۱_۱۳-۱۵-۱۱

این دختر افغان درباره حرفه مدلینگ می‌گوید: مدلینگ در فرهنگ ما کار زیاد جالبی نیست، اما من فکر می‌کنم مدل شدن تصمیم شخصی خود فرد است و مربوط به خود فرد است.

photo_۲۰۲۰-۰۳-۱۱_۱۳-۱۵-۰۷

photo_۲۰۲۰-۰۳-۱۱_۰۲-۰۰-۰۷

photo_۲۰۲۰-۰۳-۱۱_۱۳-۱۴-۳۲

مدل مانکن فشن طیبه احمدی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین