کد خبر: 49458 A

کایلی جنر می‌گوید بیرون کشیده شدن نام او از لیست "میلیاردرها" توسط مجله فوربس، آخرین چیزی است که به آن فکر می‌کند.

ایران آرت: روز جمعه گزارشی با این تیتر چاپ شد، "رشته دروغ‌های کایلی جنر"،که به مدارکی اشاره می‌کند که از شرکت کوتی به دست آمده است. این شرکت در ماه نوامبر ۵۱ درصد از محصولات زیبایی نشان تجاری " کایلی جنر" را به ارزش ۶۰۰ میلیون دلار(۴۸۶ میلیون پوند) خریداری کرد. 

به گزارش ایران‌آرت، مجله فوربس که سال گذشته کایلی جنر را جوان‌ترین میلیاردر خود‌ساخته خوانده بود، مدارکی ارائه می‌دهد که  کسب و کار جنر کوچک‌تر و کم درآمدتر از آن چیزی است که این خانواده در طول سال‌ها مدیریت لوازم آرایشی، به رسانه ها از جمله مجله فوربس نشان داده است.

به نقل از ایندیپندنت، گزارش‌ها می‌گوید: "این کسب و کار هرگز از شروع به این بزرگی نبوده است و جنرها از سال ۲۰۱۶ تا حالا در مورد آن دروغ می‌گویند، پیش‌نویس‌های مالیاتی آنها هم اعداد نادرستی را در بر می‌گیرد و ازطریق این اطلاعات، فوربس میزان درآمد کایلی و شبکه مالی‌اش را برآورد می‌کند."

جنر به اتهامات توییتر پاسخ داده و فوربس را هم به نشر جملات نادرست و فرضیات ثابت نشده متهم کرده است.

این جوان ۲۲ ساله ادعاهایی که در مورد میلیاردر بودنش به وی نسبت داده‌اند را تکذیب کرده و ادعای جعل اظهارنامه مالیاتی توسط این نشریه را زیر سوال برده است.

او توییت کرد:"‌اظهارنامه مالیاتی، حتی اگر جعل هم شده باشد، تنها مدرک شماست؟ پس شما فقط "فکر می‌کنید" که آنها جعل شده باشند؟ مثل همین جملاتی که در حال خواندنشان هستم؟"

جنر افزود که از داشتن دختر زیبایش و و کسب و کار موفقش خوب و خوشحال است. جنر گفت: "این موضوع حقیقتا آخرین چیزی است که در حال حاضر من را نگران می کند، و ادامه داد:‌ "من می‌توانم فهرستی از ۱۰۰ مورد مهمتر از فکر کردن به میزان درآمدی که دارم، ارائه بدهم."

 

 

مدل مانکن کایلی جنر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین