کد خبر: 49797 A

باربارا در سن ۱۹ سالگی به عنوان جوانترین مدل لورال پاریس معرفی شد و در حال حاضر با بسیاری از برندها از جمله ویکتوریا سیکرت فعالیت می‌کند.

ایران آرت: باربارا پالوین یکی از مدل‌های مشهور اهل بوداپست مجارستان است که فعالیت‌های هنری دیگری به جز مدلینگ از جمله بازیگری و عکاسی نیز داشته است. او همچنین در سنین کودکی تجربیاتی در زمینه خوانندگی نیز به دست آورده بود.

باربارا پالوین متولد ۸ اکتبر ۱۹۹۳ بوده و اکنون ۲۶ ساله است. او از ۱۳ سالگی وارد دنیای هنر شد و در حال حاضر نیز با برندهای مطرحی چون ویکتوریا سکرت، H&M، لویی ویتون، آرمانی و دیگر برند‌های مد و فشن همکاری دارد. از سوی دیگر پالوین در سال 2014 در فیلم هرکول ظاهر شد.

به نقل از وبسایت دینو، باربارا در همان شروع فعالیتش با موفقیت‌هایی روبرو شد که می‌توان به چاپ شدن تصویرش در مجله اسپر اشاره کرد. البته پس از آن تصویر او بارها بر روی جلد مجلات مختلفی چون Vogue، ELLE و دیگر مجلات مد و فشن چاپ و منتشر شد. باربارا در سال ۲۰۱۲ فعالیت خود را با ویکتوریا سیکرت شروع کرد و یکی از محبوب‌ترین فرشتگان ویکتوریا سیکرت بود.

از سوی دیگر باربارا در سن ۱۹ سالگی به عنوان جوانترین و جدیدترین مدل لورال پاریس معرفی شد و در حال حاضر او علاوه بر همکاری با برندهای مختلف لباس، با برندهای لوازم آرایش و عطر نیز فعالیت می‌کند که در این میان می‌توان به همکاری با برند مطرح شنل اشاره کرد.

قد او ۱۷۳ سانتیمتر بوده و ۵۵ کیلوگرم وزن دارد.باربارا پالوین علاوه بر این که در لیست زیباترین زنان مدل جهان قرار دارد؛ یکی از گرانترین مدل‌های مطرح جهان نیز بوده است.

 

مد مدل مانکن ویکتوریا سیکرت

آخرین اخبار

پربیننده ترین