کد خبر: 49920 A

چهره‌هایی نظیر مارگو روبی، هایلی بالدوین، جنیفر لوپز، اما واتسون و امیلی بلانت از این مدل مو استفاده کرده‌اند.

ایران آرت: ادبیات، داستان و سینما فرانسه را برای ما کشوری دل‌نشین و زیبا معرفی می‌کنند. پاریس و فرانسه همیشه حسی رمانتیک و وسوسه انگیز را در ما برمی‌انگیزند. شهر عشق، مه و برج معروفی که نامش را در کتابها خواند‌ه‌ایم و تصویرش را در عاشقانه‌‌های سینمای جهان به تماشا نشسته‌ایم، پس عجیب نیست اگر زنان فرانسوی نیز در مرکز توجه باشند و سبک زندگیشان ما را شگفت زده کند، به خصوص اینکه جمله معروفی می‌گوید: زنان فرانسوی چاق نمی‌شوند. این زنانِ همیشه خوش‌اندام سبک جالبی هم در بستن و جمع و جور کردن موهایشان دارند که می‌توان آنها را به طور خلاصه اینگونه توصیف کرد:

زنان فرانسوی با موهای آشفته اما شیک و زیبا...

به گزارش تابناک باتو، زنان فرانسوی موهایشان را بیشتر وقتها آشفته و به هم ریخته می‌بافند، اما این کار را به زیبایی انجام می‌دهند. بافت موها به شکل فرانسوی که اغلب این بافت برای ثابت نگه‌داشتن موها انتخاب می‌شود، وقتی باد می‌وزد یا به هر دلیلی دوست ندارید مدل موهایتان دستخوش تغییر قرار بگیرد از این مدل مو استفاده کنید. چهره‌هایی مثل مارگو روبی، هایلی بالدوین، جنیفر لوپز، کریسی تیگن و ... از این مدل مو استفاده کرده‌اند.

1

روش دوم بافتن مو به شکل فرانسوی مناسب افرادی است که وقت کافی برای بستن موهایشان ندارند. این مدل موی فرانسوی برای روزهایی که خواب مانده‌اید و برای درست کردن موهایتان عجله دارید فوق العاده است. کافی است موهایتان را به ۴ یا ۵ قسمت مساوی تقسیم کرده و ببافید. سپس آنها را رو به داخل پیچیده و با سنجاق مو محکم کنید. اما واتسون، امیلی بلانت، نیکول ریچی، سیینا میلر و ... نیز با این مدد مو دیده‌ شده‌اند. 

2

3

4

5


6

7

8

سینمای ایران بازیگر اما واتسون امیلی بلانت بازیگر زن مارگو رابی سیه نا میلر نیکول ریچی سیینا میلر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین