کد خبر: 50395 A

یک نوجوان آمریکایی با استفاده از ۴۱ رول چسب نواری لباسی با مضمون ویروس کرونا خلق کرده است.

ایران آرت: شرکت‌کنندگانِ مسابقه "Stuck at Prom" باید لباس‌های طراحی شده خود را با رول‌های چسب نواری می‌ساختند و به تن می‌کردند. پیتون مانکر یکی از شرکت‌کنندگان این مسابقه طراحی لباس است. این نوجوان آمریکایی در ژانویه تصمیم گرفت در این مسابقه شرکت کند و ساخت این لباس را از همان ماه آغاز کرد.

پیتون مانکر می‌گوید: وقتی همه‌گیری بیماری کووید۱۹ در آمریکا آغاز شد، ایده طرح این لباس هم به ذهنم رسید و تصمیم گرفتم آن را با مضمون ویروس کرونا طراحی کنم. با خلق این اثر می‌خواستم بگویم که این ویروس بر زندگی همگان تاثیر گذاشته است.

وی می‌گوید: قسمت جلو لباس را به کسانی اختصاص داده‌ام که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند. این افراد شامل پزشکان، پرستاران، نگهبانان، کارمندان پستی، افسران پلیس، کارگران ساختمانی، ارتش، کارگران مواد غذایی، کارگران رستوران، آتش‌نشانان و غیره هستند.

4463780

به گزارش همشهری آنلاین، این نوجوان در ادامه می‌گوید: در قسمت دیگر هم مردی را طراحی کرده‌ام که نماینده بیماری روانی در دوران قرنطینه است که ممکن است ناشی از انزوا، نگرانی، ترس باشد یا حتی ممکن است این فرد شخصاً و به طور مستقیم تحت تأثیر ویروس قرار نگرفته باشد.

4463774

طبق گفته پیتون مانکر، طرح دیگری هم در این لباس پیاده شده که نماد فارغ‌التحصیلی مجازی در سال ۲۰۲۰ است. وی می‌گوید قبل از دوران کرونا فارغ‌التحصیلی مجازی بین همسالان من در حد یک شوخی بود که تبدیل به واقعیت شد.

4463780

این نوجوان در طراحی لباس خود جهانی را هم به نمایش گذاشته که در حال تلاش برای خلاصی از این ویروس موذی هستند.

4463778

پیتون مانکر می‌گوید ساخت این لباس ۳۹۵ ساعت زمان برده و ۴۱ رول چسب نواری برای آن مصرف شده است.

4463782

 

لباس مدل مانکن فشن پوشاک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین